Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell így viselkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkedni pasiknak?

Figyelt kérdés
Konkrétan nem vagyok csúnya, igényes és van eszem is. De amit konkrétan a környezetemben látok a korosztaly okban is és egy két idősebb pasinal mikor el megyünk egymás mellett konkrétan úgy el fordul mintha bántottam volna vagy ha rám néz el kapna a pestist. Ez valami divatot lett? Pl van két ilyen pasi a lépcsőházban is ha nem is fordul el úgy át néznek rajtam mint a huzat... Nem eszek embert. Mire jó ez? Köszönest meg hagyjuk is... N31
2022. márc. 27. 13:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%

Velem akkor ilyenek mikor tulzásokba esek.


Egyik szórakozóhelyen ittasan r.bisen beszelgettem egy idegen pasival, es soknak, tolakodonak érezte a közeledésemet. Agresszioval is reagált. Szoval szabályosan idegesitettem is.

2022. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
*Lehet tul sok a smink vagy tul kihivo a ruhád vagy érdekes feltuno rajtad vmi
2022. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hú bocsi át írt pár szót amit most nézek... Alig van rajtam, edző cuccban jövök megyek vagy reggel munkába farmer, póló, borkabat.... Kihivoan se és túl sminkelve se... Csak furcsa nem találkoztam még ilyennel...
2022. márc. 27. 13:17
 4/29 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező, oda se neki! Divat mostanában mindenkit utálni. Ha van rajtad sapka, az a baj, ha nincsen, akkor miért nincsen cigid...
2022. márc. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Nagy valószínűséggel nem vagy az esetük. Mert én meg pont a fordítottját érzékelem. A csinos, stílusos nőket még a barátnőjük mellett is képesek megbámulni a férfiak, nemhogy egyedül. Még utánad is fordulnak, nem igazán zavartatják magukat. Idegen férfiak is képesek rád köszönni, vagy akár segíteni is, ha bejössz nekik. Vagy ha az élet bármely területén pl munkában is szóba kell elegyednetek, már kezdetektől fogva indokolatlanul kedvesek lesznek, ha vonzónak találnak.
2022. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Engem is meg nézték a parjaim mellett ez kB két korombeli srác... És épp az a furcsa mint említettem, hogy ilyen még nem fordult elő soha... És nem tudom hova tenni
2022. márc. 27. 14:23
 7/29 anonim ***** válasza:
Mondjuk nagy városokban ha nem vagy egy különlegesség, valószínűleg átnéznek rajtad. Ott divat szemellenzőt hordani, bedugni a füled és egyenesen a semmibe meredni. Ott arra vannak specializálva az emberek, hogy úgy viselkedjenek, mintha külön bolygón élnének egy láthatatlan buborékban. Még ha valaki megtámad, leszúr, akkor is átlépnek rajtad, mert elkésnek a munkából. Ciki a szemkontaktus, vagy figyelni a másikra, ha nem vagy a perifériájába az ilyen "rohanó városiaknak", simán el is sodornak, beléd jön a bambája. 😅 mikor még egyetemre jártam pár éve, ült egy néni a járda szélén, tisztességesen fel volt öltözve, igényesnek, ápoltnak tűnt és csak figyelte az embereket, akik ránéztek egy pillanatra, és tovább is mentek. Megálltunk barátnőmmel, kiderült hogy elesett, a telefonja ripittyára tört, nem tudott felállni sem (később az is kiderült hogy combnyaktörése lett). Mondta hogy senki sem segített neki, ezért egy ideje itt ül, mert nem bír felállni, a telefonja nem kapcsolt be, pedig hivni akarta a fiát. Na szóval segítettünk neki, inkább kihagytuk a szemináriumot. A nő egyébként értelmiségi tanult jól szituált nyugdíjas asszony volt, aki utána többször is elhívott minket kávézni és ebédelni neves helyekre, néha még mindig érdeklődik felőlünk miújság. Szörnyű ilyen téren a helyzet a városokban. Senki nem figyel senkire, csak nehogy majd egyszer te legyél az, akin mindenki átlép.
2022. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, igen ez tényleg így van sajnos!!!! Csak ez a mindenki át ez mindenkin pláne ez a két pasi úgy csinál mintha bántottam volna őket és már csak azért is el fordulnak vagy levegőnek néznek... Annyit még el árulok, hogy ki tűnök a tömegből (nem a kihívó öltözködés miatt!! :)) szóval nem értem mire jó ez csaj rosszul esik...
2022. márc. 27. 14:33
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Annyira lejön, hogy azt várod, azt írja mindenki, hogy igenis bejössz nekik, de túl jó nőnek tartanak és azt gondolják nincs esélyük. Nos ez a legritkább esetekben van így. Egyértelmű, hogy nem érdekled őket. Jó lenne, ha te is elfogadnád, hogy nincs olyan nő, aki 10-ből 10 férfinak tetszik.
2022. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9 # te nagyon buta vagy már bocs!!!! De pont nem. Ki élted magad? :)
2022. márc. 27. 14:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!