Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, hogy kerülik el a munkahelyi vonzalmat?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatom van, de a munkahelyemen össze vagyok kötve egy 20 évvel idősebb férfival aki szingli. Egyre jobban érezni köztünk a vonzalmat, ami nem könnyití meg hogy apró érintéseket ad ami érezhetően nem baráti. Egyre többet keres munkahelyen kívűl is, érdeklődik hogy vagyok stb..

Elkerülni nem tudom hisz együtt dolgozunk, hogyan lehetne mégis megtartani a távolságot?



2022. márc. 27. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj vele pont úgy, mint egy kolléganővel! Amit egy nőtől furának vennél, pl. érintések, azt ne hagyd. Kérd meg kedvesen, hogy ez zavaró, bocs, de ne. Munkaidőn túl pedig vagy csak nagyon ritkán, vagy inkább sehogy ne válaszolj.
2022. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkerülni nem tudod, de minimálisra csökkenteni a kapcsolatot vele igen.

Munkahelyen kívül ne beszélj vele, ha meg hozzádér húzódj el.

2022. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok annyira állatias ösztönlény, mint mondjuk te. Nem olyan nehéz ám nem rágerjedni valakire, mert épp előttem van.
2022. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Felmondás.
2022. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szeretem a páromat.
2022. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Én is így vagyok, csak velem egyidős a szingli pasi. Próbáltam nem nézni rá, kerülni, máskor szünetet tartani. Ő sosem ért hozzám, csak simán kedvesen beszélget velem, viszont ha jön új pasi munkatárs, az valahogy villámgyorsan el is megy, szerintem az ő hathatós közreműködésének köszönhetően. Egyszerűen nem engedi őket a közelembe. Eleinte fel akartam mondani, ez lett volna az egyetlen megoldás, de már késő. Fülig egymásba szerettünk, így most elhagyom a párom, akit szintén szerettem és jó volt a kapcsolatunk előtte, de képtelen vagyok ellenállni tovább, olyan erős köztünk a munkatársammal a dolog.
2022. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk úgy, hogy egészséges boldog kapcsolatban élek, így nekem nem kell másik férfi. Oké, látom, ha valaki vonzó, vagy ha érdeklődik, de nyugtázom, és elutasítom, ha közeledik.
2022. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A munkahelyi vonzalmat sehogy, de mondjuk nem megyek bele komolyabban, nem keresem direkt a masik tarsasagat stb. Bar volt olyan, akit vonzonak tartottam es sokat is beszelgettunk de vegul is tok jo baratok lettunk es elmult a vonzalom is, ilyen is van. Mondjuk ehhez mind a ket fel kell, o sem mozdult ram, nem erintgettuk egymast, csak beszelgettunk, mint a haverok.

Most is van ilyen, de vele is szivesen lennek csak haver, annyira nem ismerem meg, de jofejnek tunik.

A kapcsolatomat nem rugnam fel szimpla vonzalom miatt, maximum ha ugy gondolom, hogy tenyleg sokkal jobb lenne a masikkal egy parkapcsolat is. (Vagy az egyedullet, nem kell ehhez masik fel vagy vonzalom.)

2022. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nek akarod felrúgni a kapcsolatod akkor ki lehet bírni. Nyilván az ember lánya nem tehet arról, ha vonzódni kezd vkihez, de arról igen, hogyan kezeli ezt.

Én is mélyponton vagyok ugyanilyen helyzetben. Majd meg veszek annyira kívánom a pasit, de nem kerültem hozzá közel, mondjuk olyan helyen dolgozok ahol erre lehetőség is van,nincs egymással közvetlenül kontaktusunk munka miatt. Szívesen megismernem, "barátkoznék vele, mert biztos, hogy jó fej. De inkább nem. Általában csak köszönünk egymásnak, igyekszem rá sem nézni, vmennyire én is tetszhetem. neki, ez lejött.

2022. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!