Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírni kezdtem előtte, kiborult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírni kezdtem előtte, kiborultam. Maradjak vele vagy nem érdemel meg?

Figyelt kérdés

Barátom sokkal kevésbé érzékeny, én igen. Stresszes voltam aznap, ő meg elviccelte a "rossz kedvem" és ekkor már nem bírtam, elbőgtem magam és otthagytam. Akkor látta rajtam, hogy ez tényleg nem vicces már. Később írt, hogy nem gondolta volna, hogy ennyire magam alatt vagyok és sajnálja a viselkedését.

Borzasztóan felhúzott, nagyo rosszkor időzített ezzel a nulla EQ-jával.

Lépjek ezen túl, vagy érzelmileg nem lehet számítani egy ilyen férfira?


2022. márc. 28. 10:53
 1/10 Laylah ***** válasza:
87%
Megpróbált felvidítani, nem sikerült. Komolyan ez akkora tragédia, hogy nem tudod, hogy lépj rajta túl?
2022. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy nem érdemel meg? Mintha többre tartanád magad a párodtól. Ha így van, nem gondolom, hogy őszintén szereted.
2022. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt most egy picit túlreagálod. A párod nem gondolatolvasó, nem tudhatta hogy mennyire szar a kedved, csak látta hogy rossz, így megpróbált felviditani.

Bocsánatot kért, szóval ideje túllépni ezen

2022. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem így történt. Mondtam neki, hogy fejezze be mert nem vicces. De leszrta...

Ezen buktam ki. Úgy viselkedik mint egy gyermek.

2022. márc. 28. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"Úgy viselkedik mint egy gyermek."

Akárcsak te, ha itt kell kérdezni, hogy vele maradj-e.

2022. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet, ne haragudj 5-ös.
2022. márc. 28. 11:17
 7/10 anonim ***** válasza:
H sokszor előfordul akkor valószínűleg nem nagyon számíthatsz rá.
2022. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Én nem haragszom. Tőlem aztán meg is szavaztathatod, hogy igazából mit is kellene csinálnod. De nem éppen felnőttes itt nyekeregni, hogy most mit is csinálj.
2022. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jól mérte fel a helyzetet, de utána elnézést kért. Ez nem szakítóok, ha szereted.
2022. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy rosszat akart. Szerintem csak próbált jobb kedvre deríteni, de elvetette a sulykot.


Ez bocsánatos bűn. Nyilván más a helyzet, ha már ezerszer megbeszéltétek, mégsem változtat, és rendszeresen figyelmen kívül hagy. Viszont ha nem gyakran történik meg, akkor belefér, mert mindenki hibázik.

2022. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!