Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megbocsátható dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác, kicsit már össszekavarodtunk egymással. Multkor kölcsönkért tölem valamit, amire azt mondta, hogy másnap visszahozza. Nem hozta és harmadnap se.Én mentem el érte egy este, és a srác nem nyitotta ki az ajtót!Hivtam, nem vette fel. Aztán reggel elment érte egy haverom, engem meg felhivott azzal a dumával, hogy bocs rezgön voltam. Én kétlem. Nem tudom h ezek után hogyan álljak hozzá.Tök megalázó volt, hogy nem engedett be és én mászok el a cuccomért. Ez megbocsátható dolog? Ti folytatnátok vele a románcot?
2010. szept. 14. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ hogy miért kell neked a srác... az összegabalyodáson mit értesz? szerelmes vagy belé, vagy csak szép meg jófej? mert ha az utóbbi, felejtsd el, ha meg szerelmes vagy belé, akkor szerintem érdemes, ha látod rajta h kellesz neki. de attól is függ milyen régóta ismered. nem mindig az első benyomás a döntő.
2010. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a szó legszorosabb értelmében ö egy kaland,nekem is, és neki is én.
2010. szept. 14. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbízhatatlan.

-Egy szóval így jellemezhető a barátod.

Ha egy megbízhatatlan ember társasága nyújt Neked élményt, kalandozzál csak!


Más!

Nem tudom, jól teszed-e, hogy tudatosan (!) kalandokra pazarlod el az életed bármekkora töredékét is, - ugyanis az élet olyan rövid "az idő spiráljában", hogy az nem mérhetően picinyke egység?

2010. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!