Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már ennyire természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már ennyire természetes dolog az, hogy buliba össze-vissza smárol mindenki?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy csaj barátommal... 5 pasival smárolt egy buliban, és dicsekedve mesélte. Másik ismerősöm: ő is , és mikor megkérdezem, hogy miért, akkor ez volt a válasz: "Miért?! Szerintem nincsen belőle semmi!" Harmadik ismerősöm: szintén!

Negyedik csajbarátom meg az a fűvel-fával típus, akár szex terén is!Tudnék még ilyet mondani, kb a csajok 70%-át.. és még a pasikra mondanak minden "rossz" dolgot.. XD :D


Csak én lennék ennyire maradi?! Komolyan, néha már azt érzem, hogy nagyon le vagyok maradva!


19/F


2011. nov. 3. 09:58
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

"égebben minden 7végén jártunk discoba péntek szombat

ugyebár kicist iszoigattunk...

táncoltunk

odajött 1 fiú ha láttam h idióta elzavartam...

ha oylan jött oda aki aranyosabb meg ilyenek akk ahogy táncoltunk elkezdtünk smárolni

de akk se mindnekivel

nem vagyok én ribi "


Egy beszélgetésünk :D:D Menjen már, hát akkor mi , ha nem ribanc ?! XD

2011. nov. 3. 10:00
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze ez csak az én véleményem !
2011. nov. 3. 10:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te gondolkodsz normálisan és emiatt nem vagy maradi! Tény, hogy néha történik ez az az ember életében, de azért ez az 1 buliban több fiúval dolog elég gáz. Gátlástalannak tartom az ilyeneket és szerintem kb 5 év múlva olyan szinten kiégettek lesznek ezek a csajok, hogy csak na...
2011. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, a mai csajok odadobják magukat mint egy darab húst... Hallom én is ezeket a sztorikat, de nem akarom elhinni, hogy 3 hónap alatt 9 nőt lehet megba.szni diszkókból mindenféle erőlködés nélkül!
2011. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hát igen, elég durva, és ez azért is idegesít, mert ezzel teljesen lejáratják a többi, úgymond normális lányt...
2011. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

WTF?Azt írtad 19 éves fiú vagy,erre meg h "régebben a discoba smároltál fiúval" ..Most akkor mivan??:D

NAh mind1.

Lényeg h teljesen igazad van.Én 18 éves vagyok,életemben egyszer fordult elő h discoba smároltam idegen fiúval,akkor is csak azért mert elötte pár nappal szakítottunk az exemmel.

Már néha én is azt hiszem h én vagyok a hülye,hogy ezt nm csinálom.A környezetemben tényleg mindneki ezt csinálja,ugyh szerintük én vagyok a "fura".De engem nm érdekel,engem így neveltek és kész.

2011. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10:12-es: az egy idézett szöveg volt a fent említett lánytól...
2011. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ribancság, egyszerű szórakozás.

Azok a lányok csinálnak ilyet, akiknek korábban nem volt erre lehetőségük, mert vagy aránytalanok voltak és csúnyák, de ugye ahogy nőttek megszépültek, mint mindenki, vagy hosszú párkapcsolaton vannak túl.

A ribanc kategória szerintem az, aki szexel is az illetőkkel.

Bár mondjuk én azt sem értem némelyiket hogy bírják megcsókolni? Aki majdnem minden nőhöz odamegy, mert egyszerűen nem jut neki, az szerintem annyira szánalmas..Az első gondolatom,hogy mi van ha biszexuális, ki tudja mi volt előtte a szájában, a másik meg hogy sajnálja a k*rvákra a pénzt, ezért próbálkozik itt. Szóval nincs az a pénz, amiért én smárolnék egy számomra idegennel, de ettől még nem tartom ribancnak, aki így él, csak nem tudok vele azonosulni:)

2011. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bazeg utolsó, már ne is haragudj, de Én 5 éves kapcsolaton vagyok túl ez mégsem ad okot arra, hogy mindenkit végig smároljak a diszkóba! Egyáltalán nem normális, hogy vannak lányok akik egy éjszaka több pasival smárolnak, sőt én nem is csókolózom diszkókba. Butaság amit írsz! És szerinted egy ilyen lány aki végig csókolja a diszkót nem fogja ugyan ilyen könnyen szétrakni a lábát? De ha neked ilyen csajok kellenek hajrá!
2011. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Én nő vagyok, te marha,nem igaz, hogy nem esett le.

Nem mindenki olyan, mint te.

Vannak ilyen barátaim és tudom, hogy nem rakják szét a lábukat.

Te nem vagy ilyen oké, kit érdekel? Ettől függetlenül ők ezért csinálják.

2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!