Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez utalás lehet az incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalás lehet az incel közösségre?

Figyelt kérdés

Stephen King - Intézet cím könyvét olvasom, és az egyik pasit aki a rossz oldalon all, úgy hívják, hogy Chad.


A szerző szándékosan hozta be ezt a nevet a regenybe az incelekre való utalásként?


A könyv 2019-ben íródott, és több modern szó is van benne (YouTube, Ipad).


2022. márc. 28. 17:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem, hidd el, senkit nem érdekeltek. A Chad egy gyakori név, ennyi.
2022. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Szóval van ilyen név, hogy Chad?


Ezt nem tudtam. Azt hittem ez valami kifejezetten incel szleng.

2022. márc. 28. 17:24
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus esetei vagytok annak a mániákus viselkedésnek, amikor is valaki a megszállottsága tárgyát véli mindenben felfedezni.
2022. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#1


Mi az, hogy senkit nem érdekeltek?


Én nem vagyok incel!

2022. márc. 28. 17:24
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekkoromban a dexter laborjába a kockaállú postás volt Chad, pedig akkor még nem is volt incelbohózat.


Amúgy meg egy ország is van Chad néven. Azt fogják először lerohanni az incel erők, de már az Athosz-hegyi köztársaságban leverik őket, el se jutnak Afrikáig.

2022. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mi köze a 'chad"-nek az incelekhez? :)
2022. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

6.


Elvileg azt a csávót nevezik úgy, amelyik nem tud normálisan hugyozni a piszoárban, hanem mindent összevizel meg tapizza a mellette állókat. Azon mennyit lehet röhögni.

2022. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Amúgy az igazi chad az Mussolini. Minden kritériumnak megfelel :D Hiti meg az incel :D
2022. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#5


Ja értem. Nem tudtam, hogy van ez, ugyanis nem értek a témához, az amerikai életben sem vagyok jártas jelenleg. Nekem semmi közöm nincs az incelekhez, viszont itt többször olvastam már ezt, az incelekkel összefüggésben, hogy Chad. Azt hittem, ezt a szót ők találták ki. Ezért tettem fel a kérdést.


Valahol sajnálom azokat, akiket Chad-nek hívnak, főleg az USA-ban, hogy használják a nevüket.


Akkor King feltehetően nem egy easter egg-et rejtett el a könyvben.

2022. márc. 28. 17:29
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
9: A manapság felkapott hisztis mém "Karen" is létező női név. Na és!?
2022. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!