Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire komoly az a kapcsolat, ahol külső szemmel kb. semmi utalás nincs rá, hogy az illetőnek van párja?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan elérhető a nap bármelyik részében, hétvégén is. A hobbija miatt kb. tudni lehet, hogy mikor van otthon és foglalja le magát ezzel (elég sokszor).


Gondoltam már arra is, hogy távkapcsolatban élnek, de ahhoz is talán kéthetente 1x fél napig nem elérhető az illető.


Volt már valakinek komolynak nevezhető kapcsolata, ahol minimális személyes találkozás mellett is működött a dolog? (Félreértés ne essék, tudom, hogy nincs ehhez semmi közöm. Még csak bele sem akarok szólni, az ő életük. Engem az érdekel, hogy a mai világban vannak-e annyira összetartó párok, akik akkor is kitartanak egymás mellett, ha tényleg alig látják egymást.)


2017. szept. 9. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Nincs összefüggés.

2017. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen hobbi az, amiből megmondod, hogy épp azt csinálja és otthon van? Komolyan érdekel. Az meg, hogy elérhetőnek mutatja a net, nem olyan biztos, hogy ott is van.

amúgy, igen, valakiknek működik a távkacsolat. Persze, azt sem lehet a végtelenségig húzni.

2017. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Számítógépes hobbi, ami megkívánja, az ember figyelje a folyamatokat. Onnan tudom, hogy elérhető, hogy beszélek vele közben.
2017. szept. 9. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi atlagban havonta 3-4-5 napra latjuk egymast (persze ez idoszak fuggo, most nyaron pl. egyutteltunk, de mikor egyetem van, akkor ertelemszeruen nem tudok olyan sokszor odarepulni), de persze hogy kitartunk egymas mellett.
2017. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki erzi szukseget, hogy a kulvilag fele mutassa, hogy van valakije. Hany evesek vagytok? Gondolom, akkor nem baratok vagytok, ha nem kerdeztel ra.
2017. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Párom is "állandóan" gép előtt ül, neki az a kikapcsolódás. Attól függetlenül, hogy (akár online) el van foglalva esetleg, még ott vagyok mellette, tudunk beszélgetni közben, meg mondjuk közös az íróasztalunk, szóval... :) Mivel nem egy a munkaidőnk, mindketten folyamatos rendben dolgozunk, ezért aztán a közös programok sem mindennaposak, plusz mondjuk, ha nem egész napos, csak pár órás dologról van szó (pl. elmegyünk kajálni), az nem feltétlenül tűnik fel senkinek, aki nem áll ott mellettünk.


Ettől függetlenül teljesen jó a kapcsolatunk. Azt meg megint csak nem látod, hogyha kikapcsolja a gépet, akkor hol bújik ágyba az illető. :)

A mi esetünkben mondjuk közösségi oldalról pl. tudható, hogy vagyunk, de az is miattam, ő olyan szinten védi a magánszférát, hogy akár nulla infó is lehetne.


Egyébként magunkon kívül is ismerek több hasonló párt. Ismertem olyat, aki távkapcsolatban élt, de csak azért tudtam, hogy mikor van nála (egy-két hétig folyamatosan!) a párja, mert baromi jóban voltunk, és elmondta. Amúgy a napi rutinja semmit nem változott ettől függetlenül, ebből nem mondtam volna meg. És ott sem kéthetente egyszeri találkozásról volt szó.

2017. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!