Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szünet után van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünet után van értelme folytatnom/újrakezdenem egy majdnem 20 évvel idősebb férfival, aki már nem biztos, hogy akar gyereket?

Figyelt kérdés

Szünetet se véleltlenül tartottunk, rengeteget veszekedtünk. Mindennel baja volt, meg akart változtatni stb..szorogtam mellette de ugyanakkor szeretem..


Félek, h most megint elcseszek vele pár évet, és aztán még jobban padlóra kerülök ha újra szakítunk.


De attól is félek, h egyedül maradok



2022. márc. 28. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek alapján azt mondom, hogy nincs értelme folytatni.

Miért maradnál egyedül?

2022. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el mi a jó. Egy rossz kapcsolatban szenvedni és elfogadni, hogy soha nem lesz gyereked, avagy inkább keresel tovább és megadod az esélyt, hogy megfelelő párt találj és gyerekeid legyenek.
2022. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Így van ez, a szünetben külön vannak a párok, az órán utána újra összejönnek.

No de, komolyra fordítva a szót, a szünet a gyávák és felelősséget nem vállalók szakítása. Az már nemigen lesz jó kapcsolat, ahol ilyen volt. De hát te is írtad, hogy félsz, kapcsolatfüggő vagy. Valamint, hogy nem jöttetek ki, toxikus kapcsolatotok volt. Sose akart gyereket szerintem, csak remélte, hogy minél tovább kihasználhat. Eddig voltál jó, ha visszamész hozzá, még használ egy kicsit. Mondanám, hogy te döntesz, de nem, úgyis ő dönt, mert te gyenge vagy, lelkileg kiszolgáltatott. Próbálj meg változtatni ezen, amíg nincs az életedbe éppen.

2022. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a váltás mellett döntöttem. Inkább megismerek valaki újat, mint a régi nem beváltat válasszam.


29/F

2022. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
semmi értelme
2022. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolat fuggo..

Vagyis regen nem voltam az,kb egesz eletembe egyedul.voltam.


Ez volt igazabol az elso rendes, komolyabb kapcsolatom.es tenyleg komolyan gondoltam, annak ellenere , h az elejetol fogva voltak problemak.


Azert felek,h egyedul maradok mert mar a huszas eveim veget taposom,es ido lesz mire ezt az egeszet feldolgozom


Mire magamhoz terek, mar cseszhetem. Ezert is valasztanam azt, h kibekulok vele..

2022. márc. 28. 20:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is a huszas éveim legvégét taposom, de én inkább kockázatot vállalok egy esetleges jóért, mint sem beletörődjek egy nem jóba... 4es voltam.


29/F

2022. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es

Te pasi vagy, neked nincs sok veszitenivalod..

2022. márc. 28. 20:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Mert az idő ránk nem hat... Igaz, nekem nem megszámolt petesejtem van meg hasonlók... De azt hogy nincs sok veszíteni valónk... ezt így kijelenteni... Nem gondolod, hogy erős? Bár végül is talán igazad van... Már annyit vesztettem, hogy talán már nincs túl sok mindent tovább elveszíteni...
2022. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Szóval beismered, hogy már az elejétől fogva nem működött. És csak azért mennél vissza hozzá, mert félsz az egyedülléttől és szembenézni magaddal. Hagyhatnád ezt, rendbe hozhatnád magad, és adhatnál esélyt egy boldog kapcsolatnak, ha felelősséget válallnál és tudatosan élnél. Uncsitesóm is pl. 31 évesen ismerte meg a férjét, most 36 évesen 2 gyerekes anyuka, az egyik legjobb család, akiket ismerek. De persze neked ez nem jelent semmit, úgyis elásod magad az önsajnáltatásba. Sok boldogságot, ha esetleg besikerülne az úriemberrel egy gyerek, akkor gratulálok egy tökéletes családhoz!
2022. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!