Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyei vannak annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei vannak annak, ha egy nő 10-20 évvel idősebb férfival van együtt?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert mintha megszaporodtak volna az ilyen párok. Tök sok 20-30 éves csajt látok 40-50 évesekkel.
2022. márc. 28. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, én nem látok tök sok ilyent.

ELőnye nem igazán van, csak az, hogy a pasi már megteremtette az anyagiakat. Minden más hátrány.

2022. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Lehet apakomplexus, ha hiányzott az életükből, plusz a nők szeretnek felnézni a párjukra, akár az egzisztencia, akár a tapasztalat okán.
2022. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert a mai fiatal pasik nagyobbik része semmire sem való. Nekem mindig is az idősebb pasik tetszettek, most is, a 40-es, 50-ese között is vannak nagyon jól karbantartottak :) Ezen kívül a kisugárzásuk az, ami mindig meg tud fogni, olyan érett, igazi ízig-vérig férfi, imádom :) Az anyagi rész viszont sosem érdekelt, nem vadásztam soha pénzes pasira.
2022. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ennek 3 oka is lehet.

1, A csajok szeretik, ha a férfi tapasztalt, és ezért talpraesett. (Legalábbis, jobban, mint egy tapasztalatlant. De biztos van kivétel, ami csak a szabályt erősíti.)

2, A férfiak ebben a korban már nem sietnek sehova, kicsit ráérősebbek, mint a fiatalabbak. (Több szabadidő. Több lehetőség.)

3, Az ilyen korú férfiaknak már többnyire jobb állásuk van, mint a fiatalabbaknak. (Hacsak nem rontottak el valamit addigi életük során.)

Amúgy még az állatvilágban is hasonló a helyzet, mert ott is előnyt élveznek az idősebb egyedek "ilyen" téren. (Bármilyen hihetetlen.) :,D

2022. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Én nem látok sok ilyet, inkább pont hogy sokan jönnek össze kicsit fiatalabbal.


De több oka lehet ennek:


1, apakomplexus


2, egy idősebb férfi sokkal jobban tudja becsülni a nőt mint a fiatalok, akik sok esetben még csak dugni akarnak. Vagyis az idősebb a nőt látja, a fiatal meg a húst.


3, több mindenről lehet velük beszélgetni, ők még nem a gépek vilagába nőttek fel, es nincsenek tele olyan hülye komplexusokkal se mint sok mai fiatal (pl hogy szerintük csak egy 190 cm magas, 20+ cm farkú, minimum 800 ezret keresőnek van esélye).


Egy 40es pasinak ha még nincs családja akkor jó esetben már nagyon szeretne. Ha már elvált, na akkor nem tudom hogy miért kell egy huszon évesnek, mert akkor a gyors megállapodás nem opció...

2022. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Részemről semmilyen. Voltam ilyen kapcsolatban, rettentően depresszív volt. Úgy éreztem magam, mint aki az idejét vesztegeti egy olyannal, akit ez nem zavar, mert neki már úgyis mindegy.


Nem nézem le az idősebbeket, de baromira zavart, hogy nem tudom megélni a saját élethelyzetem/életkorom, mert olyan, mintha annyit öregedtem volna, mint amennyi van köztünk.

2022. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Kb semmilyen, amit egy korabelitől ne kaphatna meg.
2022. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Alig látok ilyet, két ilyen párt ismerek, az egyik a barátnőm volt, de a csávó annyira bekorlátozta - direkt fiatal lány kellett neki, hogy tudja manipulálni, hogy már nem találkozunk. Emlékszem egyszer elmentem hozzájuk, a csávó akkor volt 36 éves, barátnőm 18 és olyan undorral nézett rám a fazon, hogy azt hittem kirohanok. Mert én öt évvel voltam idősebb. Be is szólt, hogy ne mondjam azt a barátnőmnek, hogy háziasszony, mert nem asszony, hanem lány. Broáááf. Barátnőm pár év múltán félrelépett.
2022. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
10 év korkülönbség az alap! Ha ennyit nem tudsz, lóf.t sem tudsz az életről! Nem volt 3 tucat csajod, hogy legyen valami fogalmad a nőkről, meg hogy kit nem fogsz otthagyni 40 évesen mert már egy szipirtyó melletted.
2022. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

A velem hasonló korú férfiak olyanok mintha nem is ugyanabban a a generációban nőttek volna fel, mint én. Van egy munkatársam, 31 éves. Otthon lakik, házibulikba jár, 20 éves a barátnője, de a lány érettebb, mint ő. Munka után japán rajzfilmeket néz, a szülei látják el mindennel, még a fogorvost is az anyukája hívta fel helyette, neki csak az a dolga, hogy a szobájában rendet tegyen, és adjon haza valamennyi pénzt.

Én 31 évesen évek óta házas vagyok, a második gyereket várjuk, tavaly sikerült végtörleszteni a lakáshitelünket, és már mi segítünk a szülőknek, nem fordítva. A férjem 8 évvel idősebb.

Ez most csak egy példa, tudom, de ez sokkal általánosabb, mint fordítva. A fiúk nem akarnak felnőni.

2022. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!