Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy srác fingik a barátnője előtt?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy direkt vagy véletlenül, ill. milyen gyakori. Ha álmában elszellenti magát, vagy néha kicsúszik, na bumm, de ha pl. vacsi közben az orrom alá durrantama direktben, annak azért nem örülnék.
2022. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, természetes testi folyamat, de nyilván nem az első randikon. Ebbe nem fér bele, hogy vihogva, hogy mekkora mester ebben, vagy rájátszani poénból.
2022. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én mindig is azt tartottam inkább szánalmasnak, aki nem mer, de még együttélés után sem. Hihetetlen, mekkora mértékű szorongás van az emberekben még a párjuk előtt is, sokan wcre sem tudnak menni, ha a párjuk a lakásban tartózkodik vagy meghallhatja a csorgást/csobbanást. Nekem ez a neurotikusság mindig egy rossz ómen...

Nem kell gusztustalannak lenni szándékosan, de aki nem tud mellettem ember lenni, az őszintén nem tudom, mit akar tőlem és mit keres az otthonomban...

2022. márc. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Embernek és gusztustalannak lenni két külön dolog. És nem a kicsusszant pukikról van szó. Az élet minden területén meg kell adni a tiszteletet a másiknak.
2022. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Igen édesem, én is pont ezt mondtam. Mondjuk olyannal sem akarok lenni, aki nem tud olvasni.
2022. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a gusztustalanság csak szándékos lehet. Mondjuk te fingás nélkül is az vagy, ÉDESEM.
2022. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

És az gáz ha eszik, ha pislog, ha lélegzik, ha párolog, ha dobog a szíve?

Húúú degáááz.

XD

Rn't u a fckin human???

2022. márc. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#3

Dettó... Mi simán bent vagyunk egyszerre a fürdőszobában úgy,hogy az egyikünk trónol a budin,a másik fogat mos. Na és? :D

2022. márc. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Annyira eltudok lazulni a drága mellett, néha be is szarok.
2022. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Fingani is csak a nőknek szabad. Ha férfi teszi, akkor gusztustalan disznó.
2022. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!