Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek állandóan nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek állandóan nézegetem a Facebook profilját (nem vagyunk ismerősök), az nem látja, ugye? Nem kap róla semmilyen értesítést?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
De, felhoz téged lehetséges ismerősként. Már két megtekintés után is általában.
2022. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??
2022. márc. 29. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Exem is mondta nekem hogy valahova feldob engem es levágja hogy en nezegetem őt
2022. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#1, de ez nem csak azon múlik. Nekem főleg olyanokat szokott feldobni, akivel van több közös ismerősöm, és tuti nem nézegetik a profilomat, mert a nevemet se tudhatják és nincs rólam se kép se semmi. Olvastam én is, hogy ha megnézed a lista tetején az ajánlásokat, akkor ott valaki olyan van, aki nézegeti a profilodat. De nekem olyanok vannak, akikkel sok a közös ismerősöm, de semmi okuk nem lenne a profilomat nézegetni.
2022. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Jah megnéztelek a rokonéról ma és mivel van programod amivel követsz pàr ismim ugyis tudod ..

Kémprogram mert nagyon okos vagy..

2022. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 én úgytudom, hogy ez alapján nem dob fel lehetségesnek neki.
2022. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Én is épp a napokban kérdeztem, és nekem is ezt mondták többen. Ismerősként ajánl.

Bukta.

2022. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha vannak közös ismerősök, akkor nem ez alapján, de ha nincsenek, akkor pár megnézés után felajánlja ismerősnek.
2022. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 6. írta, ez nem ez alapján működik, mi teszteltük is egy barátnőmmel.

Nyugi kérdező, akármennyit nézegeted vki profilját, nem fog rájönni. Csak a LinkedIn olyan, hogy rájössz, ha valaki ráment az adatlapodra.

2022. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es hogyha valakinek rámentem az adatlapjára, de nekem nincs profilom, olyankor mit mutat neki? :D
2022. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!