Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány százalék esély van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalék esély van olyan pasit találni aki elutasítja pl a szomszédcsaj nyomulást meg hasonlók?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok miatt nem merek szakítani amely dolgokat én eddig más pasikban egyszer nem tapasztaltam


A barátom pl abszolut nem adja ki a magánéletünket, ha nyomul rá vki annak nem is köszön, de ez mellett millio haverja ismerőse van, sokan szeretik.

Ha van akik engem utálnak azokkal valamiért szóba sem áll.


Én eddig csak olyanokat tapasztaltam hogy nyomulokra simán flörtölnek mások, kiadják a magánéletünket is ha faggatják rólam, kibeszélnek engem nem jo indulattal, megcsalnak megaláznak.


A mostani barátom nagyon hűséges. És soha nem tapasztaltam még olyat aki velem ennyire összetart.


Ha valakinek elmondtam egy félelmem pl egy másik csaj miatt az általában visszaélt azzal és még be is like-olta azt a masikat.

A barátom mégcsak közösségin sincs fent, nem like-olgat, és első nap teljes természetességgel pin kódot is adott a telójához pedig nem is kértem. Az eddigi kapcsolataimban viszont úgy dugdosta az exem a telefont mintha csalna, és társkeresőzött is mögöttem.


Soha az életemben nem volt még ilyen barátom mimt aki most van

Nagyon jól érzem magam a haverjaival, családjával is, és mindenhol tiszteletet kapok csak az miatt is, hogy én vagyok a párja. (Másik exem haverjai pl engem folyamat kóstolgattak, meg nyomultak, abszolut nem tiszteltek)

És persze tökéletes nekem külsőben és minden másban.


Na és szóval egyéb okokból viszont szakítanom kell és el kell őt engednem. Nem fogja könnyen venni, nekem is megszakad a szívem de nem bírom vele hosszú távon (betegesen féltékeny és mégcsak betegségtudata sincs, azaz menthetetlen)


És tekintve hogy éveken át sem volt soha normális barátom, écsak akik csaltak vagy bármi, és éveket voltam egyedül is, nagy eséllyel vagy egy jellemtelen fog betalálni vagy éveket leszek magányos. Ez vár rám.


De temetem őt mar magamban.

Hogyan könnyíthetném meg a szakítást, hogyan ugorjak fejest a "semmibe"? Hogy se kaocsooatom nem lesz, ha lesz is, az meg garantáltan csak rosszabb lesz nála.



2022. márc. 29. 22:11
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És van egyáltalán 1% arra hogy van még egy olyan pasi aki szinte betegesen hűséges, abszolut összetart velem nem él a félelmeimmel vissza, elutasítja a szomszédcsajfélék nyomulását de ugy mint aki a tűztől menekül, és kijövök a haverjaival családjával es mindenki tisztel miatta és tetszik is nekem, és én is a mindene vagyok neki?
2022. márc. 29. 22:14
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertelek, itt egy ilyen pasi, es kirakod? Csak ugy szolok, ritka, tobbet biztos nem lesz….
2022. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok válaszolni a kérdéseidre, de egy fontos észrevételem van. A következő (ha normális lesz) barátodnak iszonyatosan nagy szerencséje lesz veled, mert nem egy tahó bunkótól jössz el, aki “valamilyen értelemben” tönkretett. Szerencsés nő vagy.


29/F

2022. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jó barát alapanyagnak tartom magam, de ennyire szerencsés még velem sem lennél.
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kell a jó? Nem. Kell a rossz? Két kézzel.
2022. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Most,hogy szingli lesz, nem akarod megadni a telefonszamat?
2022. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Még ki sem hült de már rárepülne. :)
2022. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is beállok, pont normális hűséges pasikeresésben vagyok :D
2022. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Ironianak szantam, hogy mas ket kezzel kapkodna egy ilyen pasi utan, o meg eldobja….
2022. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
60%

Azért az itt tolongó hölgyeknek... A telefonszám kérést megelőzően nem is érdekel titeket, hogy mi a gond a pasival? Ha nem tűnt volna fel, épp lapátra akarják tenni...

Nah jó, azt hiszem férfiként rám hárul a feladat, hogy megkérdezzem, mi a gond a majdnem volt barátoddal... ?

Hátha tanulok belőle... , és több szerencsével járok az elkövetkezendő kapcsolatomban...

2022. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!