Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a női GYK-felhaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a női GYK-felhasználók hány százalékának van párja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet úgy párkapcsolatot működtetni, hogy a férfi részéről jelentkező bármiféle kicsi vagy nagy problémára, észrevételre, megbeszélnivalóra rá van vágva, hogy HA NEM TETSZIK, KERESHETSZ MÁST, KISFIÚ.

2022. febr. 15. 11:20
A kérdező szavazást indított:
0-10 %
10-20 %
20-30 %
30-40 %
40-50 %
50-60 %
60-70 %
70-80 %
80-90 %
90-100 %
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, hát ezek még a nagyon lightos beszólások. (Új vagy az oldalon? :))

Látom nem merültél még alá a gyakori sötét bugyraiba. Olyan alázások meg kommentszétszaggatások vannak itt, hogy ember legyen a talpán, aki ép ésszel kibírja.

2022. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

Le merem fogadni, hogy itt lévő felhasználók közül 20% nő és 80% férfi.


És abból a 20%-ból kb. 5%-nak nincs.

2022. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Inkább csak arra lennék kíváncsi, hogy ezek az emberek vajon csak fotelből szájalnak évek óta szingliként, vagy csak itt vezetik le a feszkót de a párjukkal szemben már nem ilyen harciasak, vagy tényleg találnak maguk mellé akkora lúzert aki ennyire alárendelődik nekik.
2022. febr. 15. 11:31
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van párom, nyáron lesz 9 éve, hogy együtt vagyunk és sok problémát oldottunk már meg.

Viszont, én beismerem, sokszor adtam már itt olyan tanácsot, hogy hagyja el a kérdező a párját, mivel sok olyan kérdés kerül ki ide, ahol szerintem tarthatatlan a helyzet, és olyan gusztustalan dolgokat játszik be az illető, hogy én nem tudnék és nem is akarnék ilyennel mit kezdeni.

2022. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
3# Nézd nekem nincs életem, viszont sok szabaidőm van másoknak meg sok élete. Én adok az enyémből, ők adnak az ővékből.
2022. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez attól függ. Ha arról szól a kérdés, akkor minden nő előadja, hogy tökéletes kapcsolata van. Ha másról, akkor meg azt, hogy mennyire nem találnak normális férfit. (Igen, sokszor mások írnak, de jellemzően van egy keménymag, sok felhasználónál felismerhető szóhasználattal.)


Úgy reálisan több szavazás és a válaszok tartalma alapján, a csajok 50-80%-a egyedülálló. Ez megmagyarázza a rengeteg férfigyűlölőt is az oldalon.


#2: Ezt mégis mire alapozod? Ha valóban annyival több férfi lenne, akkor miért van az, hogy férfiak közül szinte alig van, aki fel van pontozva, de a nőktől akármilyen alpári, gyűlölködő hozzászólás is jön, azt felpontozott nő írta? Jóval több a nő az oldalon, ezt nagyon szépen megmutatja a pontozás.

2022. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"Viszont, én beismerem, sokszor adtam már itt olyan tanácsot, hogy hagyja el a kérdező a párját, mivel sok olyan kérdés kerül ki ide, ahol szerintem tarthatatlan a helyzet"

Ezzel egyetértek. Viszont tényleg az egészen hétköznapi problémáknál vagy konfliktushelyzeteknél is megjelennek azok, akik csípőről rávágják, hogy "kuka".

2022. febr. 15. 11:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen hétköznapi problémákra gondolsz konkrétan? Nekem nem nagyon rémlik ilyen kérdés, legtöbbször a teljesen egyértelműen gáz helyzetekre írják hogy kuka.
2022. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok és simán volt, hogy férfi kérdésére is azt tanácsoltam, hogy inkább hagyja ott a párját, mert olyan gáz volt a csaj.


Nagyon sok olyan kérdés van itt, ahol iszonyat gáz párkapcsolatokat írnak le, tényleg nem is érti az ember, miért van együtt valaki olyan debil csajjal/pasival. Értelemszerű, hogy ilyen esetben nem fogom azt mondani, hogy jólvanezígy, maradj csak szépen benne a toxikus/diszfunkcionális/bántalmazó stb kapcsolatban...


De még ilyen jellegű kérdésekből is sokkal kevesebb van, mint incel nyálverésből, amire őszintén nem tudok mit reagálni. Ha a moderátorok szerint ez így oké, hogy Balázska&co ötpercenként kiír valami f#szságot, akkor felőlem oké, csak ne csodálkozzanak, ha már mindenki hányik tőlük.

2022. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#4-es válaszoló vagyok, az esetleges félreértések elkerülése érdekébeb adok pár példát, hogy milyen jellegű kérdésekre szoktam írni, hogy hagyja el az illetőt a francba.


1. Megcsalás. Onnantól, hogy ilyen történt, az én értékrendem szerint nincs értelme többé a kapcsolatnak.


2. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ilyesmi gondolkodás, részemről elfogadhatatlan, itt is javasoltam a kérdezőnek, hogy meneküljön.


3. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Azért, mert saját döntéséből kipumpálta anyagilag, szerinte nincs joga elhagyni, ha mégis megteszi, bosszút áll. Erre is azt javasoltam, hogy meneküljön. Kicsit később volt ugyanettől a kérdezőtől kérdés, hogy elkobozta az eszközeit a pasi.


4. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Jobb, ha nem is magyarázom.


5. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Nem akarja "engedni", hogy befejezze az egyetemet, pedig nincs sem tandíj, sem pedig a munkahelyét nem hagyná ott. :) Mindezt fűszerezi szexista dumákkal.


6. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Friss és ropogós, no comment. Igaz, ezt a férfi írta ki, de azért ide teszem, mert ez is jó példa, hogy milyen fajta számomra esszenciális problémák esetén tanácsolom, hogy legyen vége.


7. https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


Ha magyaráznom kell, baj van. :D


Az én kapcsolatomban ezeknek a icipici töredéke sem fordult elő soha (pedig mint írtam, oldottunk meg sok problémát), pont ezért is az a véleményem, ami, és szerintem tudok jó tanácsokat adni párkapcsolati témákban, mert mégiscsak lassan 9 éve van párom, akivel szeretjük egymást és működik.



Te tudnál linkelni pár példát, hogy mik azok a szerinted hétköznapi problémák, amikre gondolsz?

2022. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!