Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a párotok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotok hogyan udvarolt, milyen meglepiket kaptatok tőle, aminek azért örültetek is ? Fiúk, szintén, ti mivel szoktatok kedveskedni a barátnőtöknek ?

Figyelt kérdés

Igazából ötletek, kreatív ötletek érdekelnek, hogy hogyan dobjátok fel a barátnőtök napját.


Amikor elmegyek egy virágbolt mellett és látok egy szép virágot, akkor nem várok nőnapig vagy ilyesmi, hanem sokszor viszek neki.

De csokit, sütit is szoktam vinni ha megyek vásárolni valamit...


Ilyen romantikus ötleteket várnék.

Volt, hogy betegség miatt nem mehetett el egy koncertre, amit már nagyon várt, aztán megtanultam gitáron neki és lejátszottam :D

Tehát ilyen kis ötletes apróságok érdekelnek, amivel néha szebbé tehetem a napjainkat.


Köszönöm szépen! :)



2022. márc. 31. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézzük meg a kérdést fordítva, úgy érdekesebb.
2022. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
1# De nem az volt a kérdés.
2022. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
82%
Én pl. kifejezetten tudtam neki örülni, ha mikor reggel felkeltem, üzenet várt tőle, vagy egy kép (távkapcsolatnak indult). Azóta, hogy rendesen együtt vagyunk, időnként édességet szokott nekem hozni, ha boltba jár és meglát valamit. Én neki sört szoktam, szereti kipróbálni az újakat, szóval ha valamit találok, amit még nem próbált (nem sok ilyen van a boltokban), akkor viszek neki egyet, aztán okosan bólogatva végighallgatom, amikor kielemzi. :D
2022. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Volt aki cetliket tett nekem néha valahova. Pl virágra ráirta, most nem vagyok szomjas :D

Vagy táskámba csokira, hogy egyél meg:)

Kaptam verset is es hazassági eskutetel szövegre hajazot is.

Es ugy adta oda hogy itt alá kéne írnom:D (nem komoly kézkerés volt csak megkérdezte akarnám e őt ferjemul akkor is, ha néha büdös a zoknija, szoval joban rosszban stb:)


A mostani barátom meg pl a kicaival fékezget hogy zene ritmusra tudja bulizni vagy szlalomozik kicsiket gyorsan ahogy a zene adja, és "ringat engem a zenére", vagy tanít vezetni automqta sebváltoval, vagy elvisz spontán mas városokba egy laza reggelire, de volt, hogy puszikat dobálgatott lentrol fel hozzám az erkélyre mint vmi juliának, meg is látta valami haverja es egyutt aztán jókat poénkodtak ezen(jo ertelemben), vagy megesett hogy nyilvanosan kiabálja nekem hogy szeretlek nem érdekli ha hülyének nezik, másik exem megesett hogy elkapott esőben lassúzni pár kört az utcán, vagy amikor felvettek egy munkahelyre ahogy kijottem, felkapott es körbe körbe forgott velem, a mostani barátom meg keri/imádja hogy rajta is aludhatok pl es folyamat simiz mint egy macskát :D, tanít önvédelemre erőszak ellen, meg tanítana verekedni is:D, vagy felemel, es ugy visz egyik szobábol át a masikba, amikor elmegy meloba képes 5 ször visszajonni a bejarati ajtóhoz a folyosó végéről adni mégegy puszit vagy elmondani hogy szeret, akkor is megcsókol ha fogatmosok es tele fogkrémmel a szám, kocsiba szerelmes zenét tesz be hogy "legyél nekem te az utolsó"(Tequero ha jol irtam), ha akarom elvinne a Citadellába is es leküzdi a tériszonyát is értem:), munkahelyemre ha bejön nem fogdos(mint egy exem), hanem virágot hoz, vagy kavét, vagy csak elmondani ugrik be hogy szeret, megesik hogy CSAK azert hiv fel hogy elmondja hogy szeret, es le is teszi:), ha csak egyetlen szabad órám van, ezerrel repeszt hogy velem lehessen, es gondolnád hogy jóformán egy féltékeny bántalmazo?

2022. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
*kocsival kicsiket fékezget
2022. márc. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Én utalok ajándékot kapni és a virág se izgat, nekem az volt az igazi meglepi ha váratlanul jött (míg nem laktunk együtt) vagy szép üzenet, vers fogadott. Nekem ez többet jelentett mint egy csoki. Szerencsére nem is az az ajándékozós tipus :-)
2022. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!