Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom őt ignorálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom őt ignorálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szakítottunk nemrég a párommal bizonyos "külső" okok miatt. Azóta teljesen magam alatt vagyok, nincs semmihez kedvem és stresszes vagyok, teljesen kilátástalannak érzem az egész életemet. Viszont meg maradtunk abban hogy tartani fogjuk a kapcsolatot, de már csak barátként, belementem, reménykedve hátha újra összejövünk. De naponta alig pár szót váltunk, én ezt viszont nagyon keveslem és már az is fáj ha látom hogy elérhető. Elmondta hogy neki is nagyon rossz ez az egész helyzet, és szerintem tudatosan le akar választani magáról én viszont teljesen belé vagyok habarodva. Elhatároztam pár napja hogy nem írok neki vissza, mert így csak magamban okozok kárt, főleg hogy még mindig nagyon szeretem, hiszen elég friss a dolog, de nem nagyon sikerült. Ő elmondta hogy még nem tud annyit írni mivel őt is megviselt a kialakult helyzet és max akkor tudunk sűrűbben beszélni ha továbblépett, léptünk. De nekem így egyszerűen nem megy, képtelenség hogy ezzel együtt eltudjam felejteni. Végső sorban az lenne a kérdésem hogy mégis hogy kezdjek neki az ignorálásnak? (tudom, nevetségesen hangzik, de nincs más választásom, letiltani nem merem mert beleszakadna a szívem meg persze ott van bennem az a bizonyos pislákoló remény). Kérlek segítsetek, nagyon hálás lennék, ez a folyamatos gyomorideg, nyomott hangulat nem állapot. ☹️

2022. ápr. 2. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerűen, ez egy olyan kötés, ami beleragad a sebbe, ha nem szeded le most, akkor sokkal jobban fog később fájni, és ennél is nagyobb problémát okoz. Nem értem, hogy mire volt jó ez a legyünk barátok ötlet, ha még mindketten kötődtök, egyszerűen nem tartható, hogy naponta beszéljetek, hiszen sosem fogjátok tudni elengedni a dolgot.

Milyen külső okok, ami miatt szakítottatok? Ha ezt ti nem akarjátok megváltoztatni, akkor be kell látni, hogy ez így nem működik, akármilyen jól hangzott, minden következő esetre is érvényesen mondom, hogy ezt el kell felejteni. Ha vége van legyen vége, mert minimum 1 ember ebben sérül. Beszéljétek meg, hogy nem barátkoztok, innentől fogva nem keresitek egymást, ha ez nem működik, akkor az ignorálás minden fórumon tiltás legyen.

2022. ápr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az a baj hogy már múltkor felhoztam neki hogy ez nekem így nem megy, de jött a könyörgésével, meg hogy ne csináljam már. Így nyilván nehezebb döntést hozni.
2022. ápr. 2. 03:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt, nagyon szerettem, ő engem nem, és amikor kidobott, akkor még ő mondta, hogy legyünk barátok és beszélgessünk. Mondanom sem kell, hogy képen röhögtem, amikor mondta, és amint kiléptem a lakásból a cuccaimmal tiltottam is le. Mit beszélgessünk ezek után? Egy szakítás után a LEGROSSZABB, amit tehetsz, hogy tartjátok a kapcsolatot haverként, és beszélgettek. Bár, ha önmagad ellensége vagy, akkor csináld csak nyugodtan, de így soha nem fogsz rajta túllépni, ha benne marad az életedben. Összejönni nem fogtok megint, mert akkor eleve nem mentetek volna szét, szóval hagyd abba a naív reménykedést, és csapj rá a tiltás gombra.
2022. ápr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, kegyetlenül hangzik... de néha csak a tiltás a megoldás. Valahogy el kell vágni a köteléket. Nagyon nem mindegy, hogy három hónapig szenvedsz, illetve dolgozod fel, vagy évekig. A te időd is drága, csak egy életed van!...
2022. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig itt csak a saját érdekedet kéne nézni és letiltani, mert nem fogsz túllépni. Barátok most úgyse lesztek.
2022. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!