Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el ignorálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el ignorálni?

Figyelt kérdés

Nyilván a pontos okát nem fogjuk tudni megfejteni, csak valami férfi logika érdekelne :D

Elkezdett udvarolni nekem egy férfi, akivel egy utcában dolgozunk, de 7 év alatt most vettük észre a másikat, illetve ő engem. Először csak megállított beszélgetni, majd megjelent itt-ott ahol én, majd bejelölt fb-on stb. Este is beszélgettünk ha pont úgy végeztünk munka után, de ezeket ilyen 5 perces sietős beszélgetéseknek kell elképzelni és nem óráknak, hogy megismerjük a másikat, (ergo még 100% meg kellene lennie az újdonság varázsának és a szemeiben láttam is azt amit ilyenkor látni kell, de semmi nem történt köztünk) majd hirtelen szembesültem vele egyik napról a másikra, mintha szándékosan nem venne észre, elfordulna ha arra megyek, viszont ha a helyzet úgy hozza, hogy nem tudunk személyes kapcsolatot teremteni, nem áll fent a lehetőség, hogy egymáshoz szóljunk pl: jön szembe kocsival a főúton, akkor hangosan dudál és integet, de ha 20 méterre állok tőle akkor villám gyorsan eltűnik, mintha észre sem venne.


Lehet, hogy halál komolyan nem vesz észre? Én kizártnak tartom.

Abban az esetben viszont ha bármi más oka van amiért kerül, miért nem zár ki teljesen, és nem tart fent ilyen integetős viszonyt se? Valami miért nem lehet csak igen vagy csak nem?

Teljesen összezavar, de annyira nem ismerem, nem merem nekiszegezni a kérdést, neten biztos nem fogok neki írni, a személyes kontakt meg úgy tűnik teljesen megszűnt.


2020. okt. 20. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valami miért nem lehet csak igen vagy csak nem?"

Mert jó, ha van 1-2 tartalék. Szerintem egyelőre "B" terv vagy.

2020. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez a férfi logika szerint helytálló? Mert én úgy vagyok vele, hogy ha ilyen látványosan offolt, akkor bye bye, így viszont B tervnek se leszek jó.
2020. okt. 20. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Elkezdtetek ismerkedni, beszélgettetek, de valószínűleg nem azt kapta, amire számított. Nem kell ezen ennyit agyalni, nem minden próbálkozásból lesz holdomiglan-holtodiglan.
2020. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Dehogynem leszel jó B tervnek! Semmi nem törtent köztetek, de te már annyit rágtad magad rajta, hogy még ide is kiírtál egy kérdést. Ha nem érdekelne a hapsi, fel sem tűnt volna, hogy lazult a sohasemvolt "kapcsolatotok".
2020. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hogy ferfi meg női logika, emberek vannak. Ez az ember meg nen azt kapta amit akart, mar nem erdekled csak nem akarja elmondani. Ennyi.
2020. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem érdekelt. Érdekelt, de ha valaki kikerül/nem figyel/máshogy viselkedik akkor nagyon gyorsan ki tudom zárni, és el tudok sétálni köszönés nélkül, csak logikus ember vagyok és szeretem tudni az okát.

Az utca közepén sietve váltott pár szóból pedig nem tudom mit akart kapni amit nem sikerült.

Na mindegy, akkor mostantól én is kizárom a magam világából :)

2020. okt. 20. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
és amugy tőle megkérdezni?
2020. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es szerintem egyértelműen leírtam 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!