Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én voltam az idióta?

Figyelt kérdés
ez már nem első kérdésem de sajna kétségbe vagyok esve nagyon is egyszerűen nem tudom vagy nem akarom elhíni hogy exem-nek én csak szeretője voltam de én úgy éreztem nekem ő az igazi és annyi éltöltőt idő után nem tudom elhíni hogy ez igaz és sehogy se tudok kiszeretni belőle mert mindenkiben csak őt látom mindenkiben őt keresem mindenről ő jut az eszembe én vagyok az idióta hogy hitem neki az éjéén?? és miért nem tudok ki szeretni belőle?
2010. szept. 14. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem te voltál az idióta. Nem tudhattad, hogy ilyen lesz majd. De most viszont nagy hibát vétesz azzal, hogyha továbbra is szeretni fogod. Felejtsd el a saját érdekedben!
2010. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az idióta bizony Te, a szemét meg az, aki beetetett. Kiszeretni meg azért nem tudsz belőle, mert valójában nem is akarsz.
2010. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy hiába teszek bármit ismerkedek akármi nem tomm elfelejteni és a másik baj hogy nekem eddig semmi en érezésem nemvolt nem kaptam sose sem ien formában szeretet

és most hogy ő mégis eljutott odáig hogy tiszta szívből bele szeresek és mikor ránéztem éreztem hogy valaki télll szeret és fogalmam sincs mit kezdjek egy érzéssel XD kb ez van kivagyok borulva nagyon...

2010. szept. 14. 19:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez aranyos dolog, hogy te most oda vagy érte. De gondolj már bele! Megérdemli??

Ez volt az első igazi "szerelem"? Ne aggódj lesz majd több is, és sokkal jobb is. Akkor mennyire leszel szerelmes. Eszedbe sem fog jutni az exed. A lényeg, hogy őt felejtsd el és adj helyet azoknak akik tényleg szeretnének!

2010. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ez a baj mindig itt bukok el pl most is van valaki a láthatáron nagyon is kedvelem de valamikor napokig nemis gondolok exemre de egyszer csak beugrik és minden nehezebb lesz és csak még jóban akarom őt :( és nekem téll új hogy én szerelmes vagyok ilyen sose volt eddig nem tudom hogy csináljak bármit is ez a legnagyobb baj :S
2010. szept. 14. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor már csak annyit tudok mondani, hogy bízd az időre! Az majd kiveri a fejedből. Az érzések nem tartanak örökké, csak ne éltesd!
2010. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az éltetésnek számít ha eszembe jut mi en volt mikor sétáltunk vagy mi en volt mikor a szemébe néztem és megláttam gyönyörű mosolyát vagy mikor csak célozgatót rá hogy újra ősze jövünk és én néha elképezem mi en lenne ha sose szakítottunk volna?
2010. szept. 14. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az éltetés.
2010. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor nagyon rósz nyomon járok XD
2010. szept. 14. 21:29
 10/10 A kérdező kommentje:
szerintem lezárom ezt a kérdést és az őse tőbit is sose fogok kiszeretni belőle sajnos egyszerűen nem tudok nem rá gondolni minden ami hozam fűződik emlékeztet rá :S ez van lehet ez a sorsom őröké szeresek valakit aki csak bántót és kihasznált ez van
2010. szept. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!