Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nyomulós voltam? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyomulós voltam? Csak megmondtam konkrétan, hogy mit akarok.

Figyelt kérdés

A discoban megismertem egy lánykát. Dumálgattunk...de nem sokat. Én úgy vettem észre, hogy bejövök neki, mert a barátnői hívták és nem ment velük...inkább maradt velem. Szóval eléggé magabiztos voltam és megkérdeztem, hogy nincs-e kedve discon kívül is találkozni egyszer? A válasza meg, hogy erre nem mond semmit. Egy kis időn belül meg elment a barátnőivel. Talán zavarba jött? Nem akartam egész éjjel vele lenni (szerintem valami összejött volna), oszt majd nem akar találkozni, mert rosszul érzi magát, hisz egy éjszaka alatt felszedték.

Amúgy nem olyan discos lány aki rohan az egy éjszakás kalandok után (egyik távoli ismerőse mondta).


2011. okt. 13. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Valszeg félénk a csajszi.Keresd meg fészen és írj rá.
2011. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom...Legközelebb két hét múlva ha találkozunk, mert akkor lesz megint egy ilyen buli és remélem, hogy eljön.
2011. okt. 13. 18:08
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Ha türelmes vagy,ok,de ma már a fész alap.Regelj sztem.

Am nem voltál nyomulós,így kell ezt :)

2011. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne ösztönözd már hogy regisztráljon arra a fosra!Okos hogy nem tette meg,én se vagyok fent ezen a szaron.
2011. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
És egy csaj kedvéért sem regelnél? :)
2011. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nyugi utolsó, nem fogok regisztrálni. Amúgy szerintem nem fos, csak én nem szeretem az ilyen oldalakat, ahova mindenki kirakja a képeit, hogy más nyáladdzon rajta. Sőt eléggé jó elgondolás, csak egyesek túlzásba viszik.
2011. okt. 13. 18:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,és biztos sok balfa.sz van fent aki ott akar ismerkedni.
2011. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha érdekel,én se vagyok fent,csak gondoltam ez a korosztály ott tolja...
2011. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A volt barátnőm miatt nem regiztem nem, hogy egy ismeretlen lány miatt. Én kifejtettem szándékomat, oszt remélem majd legközelebb legalább megismer.
2011. okt. 13. 18:38
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
Melyik korosztály?
2011. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!