Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek valaki olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valaki olyannal az ellenkező nemből, akinek nincsenek barátai/barátnői, de külsőre és belsőre is bejön nektek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Fiú/Férfi vagyok és igen!
Fiú/Férfi vagyok és nem!
Lány/Nő vagyok és igen!
Lány/Nő vagyok és nem!
31 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy igen, egyébként nekem sem nagyon vannak, ellenben sokkal több olyan akad, aki "hátba döfött", vagy egyszerűen csak magamra hagyott, pedig azt hittem, hogy a barátom.
2022. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egy sincs. És a legjobb, ha a páromnak sincs. Rühellem a "kötelező" programokat, a barátokkal, főleg, hogy nekem vadidegenek, mert ismerősi körben sosem ismerkedem.
2022. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, kifejezetten már csak olyan nővel, akinek minimális mennyiségű barátnői vannak.

Exb.nővel ha mentünk valahova, folyton a telefonján lógott, mert mindig hívta valami unatkozó barátnője. Sőt, volt hogy avval győzködte, miért nem inkább velük ment el, mint egy hülye pasassal...visszamondta a b.nő.

2022. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen ha bejön nekem, nem egy szociális szempontból nyomorék...
2022. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Mások is vannak zárkózottabb, nehezen oldódó, nehezen barátkozó személyiséggel... persze, hogy meg fogják érteni. Elve nem is tudom, hogy milyen agyban született meg, hogy ez negatívum? Nem mindenki pszichopata, aki nem társasági ember.
2022. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!