Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak? Egyszerre több lánynak írja ugyanazokat, mindegyikünk bejön neki, összejönne bármelyikünkkel, lent 👇

Figyelt kérdés

Társkereső - csevegő oldal.

Van egy pasi. Regisztrálva vagyok én is. Pár hónapja csevegünk már...

Nemrégen

Megkértem pár barátnőmet akik szintén fenn vannak az oldalon kíváncsiságból írjanak már rá a pasira, egy sziát hogy reagál vajon a pasi.


Hát kéremszépen, az összes barátnőmnek ugyanazt írta mint nekem. Például szívecskék, gyönyörű vagy, találkozni szeretnék veled, stb.. stb...


Miért ilyenek a férfiak?


Most ha teszem azt a barátnőim vissza reagálának a szívecskés üzeneteire a pasinak, és a pasi udvarló üzeneteire, akkor vajon hány csajjal lenne együtt a pasi?!


Komolyan kérdezem ezt hogyan gondoljátok férfiak?!


2020. okt. 17. 00:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan azért vagyunk ilyenek, mert TI hülyítetek minket. Társkereső oldalon vagy, de találkozni nem akarsz vele, inkább azzal szórakozol, hogy fiktív társkeresőket uszítasz rá. Ezért van az, hogy normális férfi egyszer kipróbálja a társkeresőt, aztán hagyja is a fenébe. Aki meg ott van, ráír mindenkire, hátha az 50 között lesz egy, akivel összejön a randi.
2020. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%

És kipróbáltad, az összes férfi ilyen?

Mert én kinézek valakit aki szimpatikus, annak írok, és csak rá figyelek.

Azoktól én is hányingert kapok, aki több vasat tart a tűzbe.

Gerinc kérdése.

2020. okt. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert szeretne célba érni. Ha hónapok óta "csevegtek", akkor már rég találkozni kellett volna, te sem gondolod komolyan a vele a kapcsolatot, ezért próbálkozik másnál is.
2020. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%
#00.59 És mi van akkor, ha hiába figyeled az álomhölgyet, az válaszra sem méltatja a gondosan megfogalmazott ismerkedő leveled? Gondolom, akkor gerinces férfi lévén törlöd a regisztrációdat, és elfogadod, hogy egyedül öregszel meg. Jól gondolom? :-) (1-es vagyok.)
2020. okt. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól értem, nem vagytok kapcsolatban, sőt, nem is találkoztatok, így nem várhatsz el hűséget sem. Egyelőre csak beszélgettek.
2020. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
1-es! Nem fiktív! Ők is azért regisztráltak hátha összejön valami alapon. Nem az én kedvemért regisztráltak be a lányok!
2020. okt. 17. 01:04
 7/39 A kérdező kommentje:
Csak megkértem őket, írjanak rá egy sziát, ilyesmi a pasira vajon hogyan reagál mert furcsállom a tagot... Hát jó lett a megérzésem, bejött...
2020. okt. 17. 01:05
 8/39 anonim ***** válasza:
18%
#4, vagyok annyira emberismerő, hogy tudom, ki fog visszaírni.
2020. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%
#01.04 Oké, de az érdeklődésük a "te" pasid iránt nem volt valós. (1-es még mindig)
2020. okt. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
40%
Tudod, mióta internet van, elszàllt velük a ló. Egyszerre hulyitenekegalabb egy tucat lányt.
2020. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!