Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1.6 millás E46-al vagy Mitsubi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1.6 millás E46-al vagy Mitsubishi Lancerral be lehet csajozni, ha gyenge pasi vagyok?

Figyelt kérdés
Kb ilyen árban ezek menő kocsik szerintem. Az a gond nem vagyok jó pasi, instán is kevesen lájkolnak és sosem érdekeltem különösebben a lányokat. Én úgy gondolom a nőknek is van ennyi pénze kocsira, szóval ha nem vagyok az esetük nem rúgok labdába... ti hogy gondoljátok?

2022. ápr. 2. 12:15
 1/8 anonim válasza:
92%
Te valami alternatív dimenzióból jöhetsz, ha szerinted ezen múlik a punci szerzés. Lol. 🤣🤣🤣
2022. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyik kocsi sem segít rajtad, sajnálom. Gyenge is vagy, jó dumád sincsen, jól se nézel ki, ez így elég esélytelen. De mindhármat lehet fejleszteni valamilyen szinten, szóval azt kezdd el, ne egy kocsitól várj csodát. L
2022. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem túl izmos felhozatal.

Bár van az a környék...de kívül tip-topnak kell lennie!

2022. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Teso nekem panamerával sem sikerült...

1csaj jött össze de az inkább a verdát szereti nem engem 😒

2022. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Jaj pubi...ilyenekkel a cigánysoron sem rúgsz labdába.


A fostaliga BMW roncs pedig tényleg a suttyó proliság csúcsa. Szinte látom a Fila papucsodat a fehér zoknival, melegítőhöz.

2022. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Hat a ferfiak tobbsege aki bejon, altalaban tomegkozlekedessel jar, van aki autoval, de nem tudom milyennel, mert mashol parkol. (Most leginkabb kollegakrol beszelek.) Szoval azt hiszem tok mindegy ez a tema.
2022. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
2,5 havi fizetésből siman veszek ilyet... Mégis átlagos csajom van, de őt imádom :D
2022. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Rossz helyen kérdezel. A férfiválaszolók nagyrésze előadja a "mink bezzeg Zaporozsec autóval is csajozunk, mert menőűűk vagyunk", a másik fele szerint ez a kocsi is szar, bezzeg az ő autója.


A női felhasználók okoskodnak, hogy bezzeg az ő férjüknek Trabantja volt, de bezzeg most Tesla, a másik fele elzavar gyúrni.

2022. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!