Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MITSUBISHI SPACE STAR vélemények?

MITSUBISHI SPACE STAR vélemények?

Figyelt kérdés
Van valakinek ez a típusú autója? vélemények? Újban gondolkodom, nem használtban, ritkán mennék vele autópályán,mindennapos városi,elővárosi napi kb:20 Km használatra.

#Mitsubishi #új autó #MITSUBISHI SPACE STAR
2022. márc. 6. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
2022. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Énnis hasonlóan használom, nekem teljesen megfelel. Nem tudok rá negativat mondani. Mondjuk nagycsodát ne várj tőle, de eljutni A pontból B pontba tökéletes.
2022. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha olcsón kell megbízható technika, és nem létszükséglet a nagy komfort akkor príma választás. Kb. mindenki leszólja, ezért is szerencsére olcsó, oké, Thaiföldi összeszerelés, de attól még japán technika és még mindig megbízható motorja van.


Sokkal inkább ez mint egy Dacia...

2022. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 IGNIS -t nyúzok 18 éve,sok gondom nem volt vele! őhozzá képest vajon milyen?
2022. márc. 6. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld.
2022. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5- kérdés melyik az ég, melyik a föld?
2022. márc. 6. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem space star van, fél éve vettem, közepes felszereltséggel, újat. Azért vettem ezt mert a swiftre majdnem egy évet kellett volna várni ez pedig meg volt 3 hónap alatt. És még valamivel olcsóbb is volt 2-300 ezer forinttal, plusz több extrát is kaptam. Vezethetőségben egyértelműen a swift a jobb, de a swift az egy alapból nagyon jól vezethető autó. Ez szubjektív de összességében nekem a space star jobban tetszik. A kormányzás valóban nem közvetlen de egyáltalán nem olyan rossz mint ahogy egy két autó tesztelő elmondja…. Ezzel számolj,

ha a sportos vezetést kedveled és gyakran így is vezetsz, akkor ne ezt válaszd. Ez inkább egy kényelmesen vezethető autó, az úthibákat szerintem jól veszi, kellemes a rugózása viszont.

2022. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!