Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, csináltatok már olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csináltatok már olyat hogy buli után egy ágyban kötöttetek ki egy lánnyal (direkt) és nem feküdtetek le vele, csak összebújva aludtatok?

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje ismerem a srácot, többször szórakoztunk már együtt. És az elejétől fogva nagyon bejön, és én úgy éreztem én is neki, flörtöltünk is. Tegnap pedig táncoltunk is, és csókolóztunk, talán 5-6x is nem pontosan emlékszem. Majd olyan 4 körül mondtam a lányoknak hogy nagyon fáradt vagyok, majd egy kicsit panaszkodtam hogy mennyi idő lesz hazajutni. Erre a srác felajánlotta hogy nála alhatok. Szinte biztos voltam benne hogy le fogunk feküdni, de beleegyeztem. Aztán csak adott egy pólót, hogy vegyem azt át, meg nyilván a bugyim maradt.😅 Igazából nem akartam még kifejezetten lefeküdni vele, de ha ő akarta volna, akkor benne lettem volna. Viszont csak némi csókolózás, ilyesmi volt aztán mondta hogy bújjak oda és elaludtunk. Ez azt jelenti nem jövök be neki? Vagy azt hogy bejövök neki csak ő sem ilyen az első randin szex típus? Vagy mit gondoltok?😅 előre köszi! (20N és 23F)

2022. ápr. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ugy volt vele, hogy nem akarta kihasznalni a szituaciot, ha adtal volna jelet szexre, akkor lehet benne lett volna.
2022. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laylah ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, nekem volt ilyen, csak nem ágy volt, hanem sátor. Volt nekem is, mégis hozzá mentem aludni, csak csókolóztunk, majd aludtunk. Akkor ismertem meg egyébként (előtte csak látásból), bő másfél éves kapcsolat lett belőle, és bár nekem közel sem ő volt az első, mégis úgy tartom, hogy ő volt az első igazi szerelem az életemben. :)
2022. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

#2-es ez nagyon bíztatóan hangzik😄

2022. ápr. 2. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, de azt mondom, pasiban is simán van ilyen, aki nem akarja "romantikátlanná" tenni a dolgokat azzal, aki közel áll a szívéhez. Hiszen még nem is jártok.

Ha tényleg komolyan akar tőled valamit a srác, és kapcsolat lesz belőle, akkor nagyon gratulálok, megfogtad az isten lábát! :)

2022. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem is, később összejártunk szexelni, de ő valamiért elsőre nem szokta, azt mondta, a szex partnereit több alkalomra keresi, ilyen haverságot szeret extrákkal.
2022. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Lehet nem akart riherongyként tekinteni rád akit egy bulika után fel lehet húzni.

Örülj neki.

Mivel csók volt így érdekled

2022. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Lány vagyok, de volt ilyen többször is férfikollegáimnál.
2022. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!