Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretném, hogy elismerj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretném, hogy elismerjenek és szeressenek?

Figyelt kérdés

34 éves családanya vagyok. Megvan mindenem amire vágytam, nem panaszkodom.

Fiatalkorom óta mindig számított mások véleménye, azt gondoltam majd "idős" koromra elmúlik ez az érzés. Sajnos azonban nem így lett. Nem is igazán a hozzám közel álló emberekről van szo, hanem akikkel akár évek óta nem beszéltem. Vagy nem is volt közeli a kapcsolat. Ez miért van?


2022. ápr. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési problémád van.
2022. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki vágyik arra, hogy elismerjék. Kérdés, hogy ez milyen mértékű nálad, hogy kell elképzelni (pl. folyton lájkokat gyűjtesz és ebben méred magad?). Oka lehet az is, ha mondjuk nárcisztikus vagy az is ha "csak" elhanyagol a közvetlen környezeted, magányos vagy.
2022. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány.

Nem vagy megelégedve magaddal ezért mástól várod a visszacsatolást. Azért régebbi embereket keresel, mivel azt szeretnéd hogy lássák hová jutottál az évek alatt.

2022. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Aki ismer, az elismer!" legyen a mottód, mint régen haveromnak :D Meg a "Nyugi a tuti!"


Sosem volt egy a véleményünk, de vicces volt egy ilyen haver.

2022. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez kiterjed arra is, hogy jó nő akarsz lenni, tetszeni a pasinak? Vagy inkább munka ügyben vagyis az elismerést?
2022. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!