Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik barátom biztosan meleg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom biztosan meleg, de nem akarja beismerni önmagának. Hogy vegyem rá, hogy elismerje úgy, hogy ne utáljon meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne akarj beleszólni, magánügye, hogy meleg-e. Te meg honnan szeded, ha ö nem igy tudja? A legjobb, ha nem csinálsz semmit, mivel neked semmi de semmi közöd ahhoz, hogy milyen a szexuális irányulása.
2011. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ezt nem tudhatod jobban mint ő. meg ez magánügy. miért kéne bevallania? képzeld magad a helyzetébe. ha tényleg a barátja vagy akk békén hagyod, mert gondolom nem örül neki h ilyenekkel nyaggatod.
2011. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez nem beismerés kérdése, hanem elfogadásé. Nem tehet mást, ha valóban meleg, hogy elfogadja. Ezt csak magától teheti meg. Meg is fogja, előbb-utóbb.
2011. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
te meg nagyon okos vagy, hogy jobban tudsz ilyen dolgokat mint ő maga. hagyd békén, semmi közöd ehhez. -.-
2011. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te vagy a meleg, csak nem akarod bevallani.
2011. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Gondolom meleg vagy és tetszik neked... Mindenki maga tudja milyen, ne segíts neki semmit.
2011. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen, meleg vagyok, és tetszik!

És ha nem fogadja el önmagát, az személyiségi deformációhoz vezethet.


Hát jó, ha nincs mit tenni, akkor majd idővel elfelejtem, és kész. Kösz a válaszokat.

2011. máj. 2. 15:52
 8/26 anonim válasza:
100%
Szerintem kerülj közel hozzá. Legyetek nagyon jóba,nyerd el a bizalmát, majd egyszer csak hozd fel neki a témát. Mondd el neki a véleményedet a melegről, de úgy, hogy ne jöjjön rá, hogy te az vagy. Majd lesz valahogy^^
2011. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam (már folyamatban van a közel kerülés), de félek, hogy ez tönkreteheti a barátságunkat.
2011. máj. 2. 16:01
 10/26 anonim válasza:

Szóval, csapó kettő.

*Szerintem kerülj közel hozzá. Legyetek nagyon jóba, nyerd el a bizalmát, majd egyszer csak hozd fel neki a témát. Mondd el neki a véleményedet a melegekről, de úgy, hogy ne jöjjön rá, hogy te az vagy. Majd lesz valahogy.^^


Bocsi, helyesírási hiba.

2011. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!