Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel, mikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel, mikor szerelmes vagy? Mikor szerelmes lettél, voltak az első jelek? (:

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hülye kérdés, de projekten dolgozom, és ahhoz kell (:
2010. szept. 14. 20:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*mik voltak. :D bocsii. XD
2010. szept. 14. 20:07
 2/11 anonim ***** válasza:

A hasamban volt valami furcsa érzés...

És mikor megláttam, gyorsabban vert a szívem...és fájt ilyen érdekesen a hasam... ezek voltak a jelek. De még mindig vannak... Lassan már 1 éve .))

2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig rá gondolok, amikor látom sokszor elpirulok....

Gyomorideget kapok, de kicsit kellemes...:)

Jó érzés...de ha mást szeret és nem téged az nagyon szar:(

2010. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó.. ismerem az érzést.. :(
2010. szept. 14. 20:22
 5/11 anonim ***** válasza:
fura én nem éreztem semmit.... pedig nagyon szerettem... :( :D
2010. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szerelem olyan, mintha behugyoztál volna.

Mindenki látja rajtad, de csak Te érzed a meleget.

2010. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mikor találkozásra került a sor mindig kissé feszült lettem és álmos :/ de amikor már megláttam ezek mind elmúltak megnyugtatott a jelenléte, könnyebbnek éreztem magam és a farkamban éreztem némi pulzálást
2010. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsó.. allat XDDDDDD

amúgy thx. (:

2010. szept. 15. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:
teljesen megtébolyodom, legszívesebben mindig látni akarnám, megfigyelném és találkoznék vele egyfolytába, de amikor találkozok vele legszívesebben elbújnék és azt kivánom nyiljon meg a föld. rá se merek nézni, ha beszélgetni akar velem, megse tudok szólalni, holott mindenki mással a legharsányabban beszélgetek rajta kivül. sokat jár a fejembe az illető, elhagyom a cuccaimat, de nem érdekel, meg úgy megyek el vizsgázni hogy egy tételt tanulok meg, meg mindenkivel kedvesebb vagyok, vidámabb és kevésbé veszem fel a sértéseket, aztán ha már rég láttam idegrohamot kapok a hiányától úgy szenvedek mint egy állat, testileg: sokat mosolygok, mosolyizomláz, hatalmas szívdobogás, bambulás, szokatlan éberség, napi 3 óra alvás, étvágytalanság, életfeladatok elhanyagolása. általában igyekszem titokban tartani, de cselesen kifaggatok mindenkit hogy nekik mi a véleményük. mindenben őt szeretem látni, sőt gyakran van hogy minden emberbe őt látom az utcán. hihetetlen szexuális vonzalmat érzek mikor beköszönt a szerelem, és úgyérzem annyira lüktet a p.ncim hogy szétrobban
2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is gyomorideget kaptam, mióta belezúgtam egy pasiba (sajnos reménytelenül) nem tudok rendesen aludni, fogytam 4 kilót, elpirulok, ha rámnéz, akkorát dobban a szívem, hogy majd kiesik ha találkozunk, leskelődöm utána, minden nap megnézem a fotóját az iwiwen stb. stb. szóval tébolyda...
2010. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!