Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz így férfi, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz így férfi, akinek tetszem majd?

Figyelt kérdés

Nincs nagy mellem (A kosár), nincs fenekem, sokak szerint túl vékony vagyok (162/45). Ilyen alak a férfiak többségének nem tetszik, ugye? Csak annak a kevésnek, aki kimondottan a nagyon vékony lányokat szereti.

27/n


2022. ápr. 3. 18:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Én már túlkoros vagyok hozzád képest, de nekem mindig is a vékony lányok tetszettek, mell és fenék mérete sose izgatott különösebben.
2022. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz, nekem is tetszett már olyan lány, akinek kb. két pötty volt csak a cickója. Ha nem tudsz hízni, azzal nincs mit tenni, de valószínűleg az idő múlásával azért rád is fog rakódni valami.
2022. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
28%

10 év múlva áldani fogod a sorsot, hogy nem tudsz hízni, 20 év múlva kifejezetten szerencsés leszel. Még 30 év múlva is.


Utána már nem, mert az idősek alapvetően múmia-alkatok (ritka a kövér öreg, többségük elfogy és max a gerincproblémáik miatt tűnnek annak, mert nem tudnak egyenesen járni), de akkor már úgyis mindegy.


Hamarosan eljön az időd, pár év.

2022. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy lesz. Velem pont azért nem jött össze egy 40 éves férfi, mert pont a te "típusod" az esete, én meg a 160 cm-hez 77 kg-mal nagyon nem vagyok az. (F kosaras mellem és fenekem is van). Pedig korban közelebb állok hozzá, de neki a 30 körüliek jönnek be jobban.


Fel a fejjel! Sok pasinak te vagy az esete, mert a ducikat nem kedvelik.

2022. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
11%

Ha szerinted a nagyobb jobban állna és téged zavar hogy kicsi, akkor gyűjts szilikonra.

Tudom elsőre durván hangzik és hangsúlyozom csak magad miatt!

2022. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%

Ha 27 évesen még nem volt kapcsolatod, akkor az nem a testalkatodnak köszönhető!

Rengeteg pasi kimondottan a vékony nőkre bukik, akiknél alap, hogy se melle, se feneke.

2022. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány meg irigykedik az alkatod miatt. Mert mindenki vékonyabb szeretne lenni.

Sok férfinak nem tetszik a túlsúly, vagy a kisebb felesleg sem.

De mindig az a lényeg hogy magadnak felelj meg.Ha nem tetszik az alkatod változtass rajta. Vékony vagy, válts életmódot.Vizsgáld meg a jelenlegi táplálkozásod, majd formáld át úgy, hogy hízzál kicsit és ha mellette mozogsz is akkor formásabb is lehetsz.

2022. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy 27 évesen nem volt kapcsolatom.🤷

Csak annyit, hogy ez a férfiak többségének ahogy észrevettem, nem tetszik.

2022. ápr. 3. 18:21
 9/40 anonim ***** válasza:
31%

8


Hazudsz. A kérdés így indul "sosem lesz..." - és nem az, hogy mondjuk "A legtöbb férfinek ez nem jön be?" vagy ilyesmi.


Viszont kezd a kérdést troll fűszerezést kapni, a reakció egyértelműsíti ezt.

2022. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Az arc is sokat számít!
2022. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!