Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A komoly férfiak általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly férfiak általában korábban házasodnak?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy ilyen esetem, hogy egy kasszásnő az önkiszolgáló étteremből, ahová gyakran járok kérdezett rá, hogy hány éves vagyok és van-e családom. Mondtam neki, hogy 27 és még nincs családom. Erre mondta, hogy pedig olyan komoly fiúnak tűnök és az ilyeneknek általában már szokott lenni erre a korra, inkább a rosszfiúk azok, akik csak későre szánják rá magukat. Most én azt nyilván tudom, hogy nekem miért nem jött össze, de mások nevében nem mernék nyilatkozni és nem látok ilyen összefüggést. Még azt sem mondanám feltétlenül, hogy az úgynevezett "jófiúk" nem válhatnak el, mert nagyon sok minden jöhet az életben. Összegezve szerintem nagyon sok tényezőn múlik, hogy ki talál magának párt és mikor, nehéz ezt kívűlállóként megítélni.

2022. ápr. 7. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En ismerek huszonéveseket akik valoban szerelmesek és elvették a nagy őt es családjuk van.

De harmincason meg válnak mert tapasztalatlun mentek bele az egeszbe.

2022. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A huszasévekbeli komolyság es szerelem 30 felett átalakul rendesen...
2022. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kasszás bölcsességére hagyatkozol?
2022. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 after stroke ***** válasza:
62%
Nem a csatorna mászott le a Szájeren! Nem a komoly férfiak házasodnak korábban, hanem a házas férfiak komolyodnak meg.
2022. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igazán komoly férfiak harminc éves korukra már a második házasságokban vannak legalább.

Kasszás Erzsi már csak tudja.

2022. ápr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!