Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolatra vallhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatra vallhat az amikor az egyik menő cuccokban van a másik meg kínai nyomi cuccokban?

Figyelt kérdés

Amikor ugy öltözködésben meg külsőben ugy ég és föld a pár?

Úgy ránézésre mi jön le másoknak ilyen párokról?



#uj regi #jo béna #szegeny gazdag
2022. márc. 26. 17:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi ilyenek vagyunk a párommal :D

3 év után meg azért talán elmondhatom, hogy komoly a kapcsolat :D

Persze, mentségemre szóljon, nem minden kínai cucc jelenti azt, hogy gagyi vagy minőségtelen anyagú.

2022. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne?


itt olvasom folyton, hogy a férfinek nem kell öltöny, sem ing, és a nők nem is ismerik a márkákat. >:)


De komolyan: Ha a pasi pénzes, de gagyi ruhákat visel, akkor igen.

2022. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Na ja, pl. kínai selyemben 😎
2022. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
A férjem drágább cuccokban jár, mint én. Ő prémium ruházati cikkeket vesz, én Zarában meg Orsayben vásárolok, és azért próbálom a minőségibb darabokat kresni, de nem költök 20 ezret egy pólóra és 50-et egy farmerre. És, néha még turizok is. 9 év után elmondhatom hogy komoly a kapcsolat.
2022. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Akkor csak en érzem hülyén magam amikor a baratom fekete passzos bőrkabátban devergo farmer, nagy devergo övvel, puma cipők stb-kben feszít, én meg mellette "puffkabátban", kinai farmer, szétkopott bokacsizma tavasszal, mert edzőre sincs lém?


Neki haja belőve, az enyém lenőve..(vágva sincs, csak nő ahogy van)

Meg szóval csak nekem gáz az egész így együtt vele utcán?

2022. márc. 26. 18:28
 6/33 A kérdező kommentje:
Linkelnék vmi hasonlo párt. Még stílusban is ég és föld vagyunk
2022. márc. 26. 18:29
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
A barátom a legdrágább nike, adidas cuccokat veszi, én new yorker/orsayból öltözöm főleg, de vannak telibe kínai cuccaim is :D Nekünk is komoly :)
2022. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Devergo és puma? Ez hol menő?
2022. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

8.


"Ván áz a hely, tesvírem!" Jó nagy ITALIA felirattal.

2022. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Nyomi cuccokban... Edesanyam, az a repteri markak utcai verzioja made in China, bazi nagy logokkal, nyugaton komuves, villanyszerelo nepviselete, az etalon, ugye
2022. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!