Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért jön be a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jön be a lányoknak ha fogdossák őket? Szinte mindennapos, hogy tapizzák őket, megütik a feneküket ilyesmik. De csak a jó csajoknak.És ők meg hagyják,mosolyognak,de van pár olyan aki mondja hogy elég.

Figyelt kérdés

És ha ott ülünk és a többiek fogdossák őket,én meg csak mosolygok,pedig alapvetően nincsennek rossz vonásaim

14\\F


2008. dec. 17. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként én sosem szoktam,de hogyha meg most énis "ezt" csinálnám akkor elég furcsán néznének rám,vagy ha nemis,akkor rosszul jönne ki
2008. dec. 17. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert így növelik az önbizalmukat (egojukat) és ezáltal jó csajnak érzik magukat.


Giselle

2008. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Te teszed jól,hogy nem fogdosod őket:)!Az ilyenek akik hagyják is hogy tapizzák egyszerre többen is ,azok a k@rvák!
2008. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez később nem fog megváltozni?Hogy nem haggyják fogdosni őket?
2008. dec. 17. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ne törődj velük! Légy különleges!

"Mindig az kell, ami nem lehet a miénk" alapon. Ha őket mindenki fogdossa, Te arra légy büszke, hogy nem vagy könnyen kapható. Ki kell azt érdemelni, hogy közel engedj valakit magadhoz.

Pld egy pasi nem fog egy olyan lánnyal kikezdeni (hacsak nem rövididős kapcsolat kell neki), akit mindenki tapiz. Miért egy olyan kéne neki?


Nem hiszem, hogy ez változna náluk, ha most megengedik, akkor később is megfogják, bár ez nem tudom, miért számít :) Majd rájönnek, hogy miután átment rajtuk pár pasi és mégis kielégületlenek, mégis komoly kapcsolat kell nekik. És akkor esetleg rájönnek, hogy nem kell megengedni minden pasinak, hogy a hátsójukra tapadjanak.

2008. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Oké, sikerült ismét félreértelmeznem egy kérdést. Bocsi, későn láttam meg az F betűt, de így is le lehet szűrni szerintem... :))

(utolsó hsz.)

2008. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ez csak a te korosztalyodban van igy. Amikor en 13-14 voltam, nalunk is nagy szam volt, amikor a fiuk fogdostak a lanyokat, de most 20 felett ilyen nincs, biztos rogton elkuldenem azt a sracot, aki igy akarna bevagodni. Szoval ne torodj vele, majd kinovitek.
2008. dec. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!