Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éves kapcsolatban normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éves kapcsolatban normális ha nem mindennapos a szex?

Figyelt kérdés

A párom 39 éves én 22 vagyok. Lassan 5 éve , hogy együtt vagyunk.

Néhány éve még rendszeres volt, akár napi 2 is előfordult néha.

Most előfordul, hogy 10-12 napig nem érünk egymáshoz. Én vágyom rá, ezt panaszoltam is neki. Ő erre azt szokta mondani, hogy ne csak a szex miatt szeresse az ember a másikat?


Együtt élünk, tudom, merre jár stb. Nme csal meg, akkor mi a gáz? Nme tud már úgy teljesíteni??


Azt érzem, hogy pl 2 évvel ezelőtt még jobb volt. Most olyan gyenge, nincs meg az az erő stb. Érzitek. Szóval, bennem van, ez jó érzés mert szeretem, de már nem olyan erőteljes, nem hat úgy rám.


Ez a kora miatt lehet, Én már mindenre gondoltam. Picit híztam, lehet nem kíván stb. Kétségbe vagyok esve néha.



Normális válaszokat várok, amit előre is köszönök.


2010. aug. 27. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kora miatt van, elvégre mindjárt 40.
2010. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Vén embertől ne várj sokat. Most már viseld el h a fejedre öregszik.
2010. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ennyi ideje tartó kapcsolatban aligha szexel minden ember naponta. Normálisnak mondható a heti 2-3 alkalom.
2010. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit megszokottá vált a dolog kettőtök közt.Az nem baj,h ritkábban van.Senki nem szexel minden nap több éves kapcsolatban.Szerintem érdemes lenne kicsit újítani,vmi új dolgot bevetni....!Vmi olyat,amitől felpezsdül bennetek a vér :)
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aki azt válaszolja neked, hogy nem normális, az valószínüleg még nem élt 4 éves kapcsolatban! Ne a 17-18 ÉVESEK VÉLEMÉNYÉRE ALAPOZZ!Bár mondjuk te is elég fiatal vagy!
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

57-es vagyok

Én pl a helyedben megbeszélném a párommal,hogy csináljuk úgy,mint a kezdetekkor: megbeszéltek egy helyet,ahol találkoztok,csinosan megérkeztek(mondjuk,ha együtt laktok nehezebb,de készülődj el anyukádéknál,bnődnél)Beszállsz mellé a kocsiba(feltéve,ha van...) Majd elmentek sétálni,beszélgetni,ahol kacérkodhattok egymással,végül vmi szebb helyre parkolva...egymásnak eshettek :) !Ez egy tipp,de bevethetsz új dolgokat: vibrátor,bilincs....stb :)

2010. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mint említettem, próbálom elmagyarázni neki. ha a kora miatt van, elfogadom, mert szeretem. Soha nem hagynám el emiatt, és főképp nme csalnám meg.


A játékosság mindig is megvolt. Autóban, erdőben... :)

Manapság is járunk ilyen helyen, de valahogy nem.... talán a sok munka, fáradtak vagyunk.


Csak számomra meglepő, hogy ennyit tesz 2 év. Ugyanis 2 éve külföldön éltünk, ott még vadul egymásnak estünk, mint írtam, akár 2-szer is egy nap.

Most ez már nincs meg. Egyébként pedig nem az a típus, akinek be lehet öltözni stb, nevetne rajtam egy jót. :)


Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 27. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan család barátját aki már a hetven fölé közeledik de még mindig szexel aktívan.Szóval ez nem csak kor függő,persze ettől ő még elfáradhatott és az is biztos hogy nem veled van baja:)kezdjetek el megint randizgatni,de ha nem akar javulni a dolog elmehettek még szexterapeutához is.
2010. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez érthető. majdnem minden kapcsolatban így zajlanak le a dolgok. Először még új volt nektek a dolog, megismertétek egymást és izgalmasabb volt mint, ennyi idő után. Ha meg kicsit többre vágysz akkor dobd be magad, valami szép kis fehérnemű csodákra képes. : )
2010. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!