Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja, hogy találkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy találkozzak a párjával?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a dolgot:

Van egy lány barátom, akivel nagyon jóban vagyok.

Neki már lassan egy 5 éves kapcsolata van, eljegyzés is volt már.

Valami nem stimmelt velük, lehet épp hullámvölgyben voltak vagy valami, mert a lány elkezdett felém közeledni, már nem csak barátilag.

Aztán megbeszéltük, hogy ez így nem helyes, ő szereti a párját, maradjunk barátok.

Azóta egyre gyakrabban emlegeti a párját és azt akarja, hogy találkozzak vele, ismerjük meg egymást.


Szerintetek miért akarhatja ezt ennyire?

Én személy szerint nagyon kedvelem a lányt, de úgy érzem ez a helyzet nagyon kellemetlen lenne nekem.


25F



2022. ápr. 8. 19:45
 1/5 Hellmano ***** válasza:
0%
Megakar dugatni a barátjával? Vagy csak beakarnak venni harmadiknak? Vagy bemutat és megengedi a barátja, hogy dugd meg, ha jó fej leszel?
2022. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,mindenáron azt akarta,hogy ismerjem meg a feleségét
2022. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A legtisztább nem az lenne, ha a csajtól kérdeznéd meg szemtől szemben, hogy miért akarja ezt az ismerkedős találkozót?!

Sőt még azt is megkérdezhetnéd tőle, hogy milyen jellegű találkozóra gondolt.

Így talán rájössz arra is, hogy pontosan mi lenne a célja ezzel az egésszel... :,D

2022. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak kettesben találkoztok, annak erősen randi jellege lenne azután, hogy megindult köztetek valami. Ezért szeretné, ha "csak egy haver" lennél, és hármasban, vagy a baráti társaságba vegyülve találkoznátok. Így megtarthat, mint havert, a gyanú árnyéka nélkül.
2022. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a parja szeretne megismerni, egyszerűen azért, hogy tudja, kivel szokott talalkozni a kedvese.

Ha kellemetlen szamodra a dolog, akkor talán kicsit többet akarsz a barátságnál, nem?

2022. ápr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!