Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ferfi nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfi nem szerelmes egy nobe, de kesobb meg lehet bele valahogy?

Figyelt kérdés
Vagy ha egy no nem szerelmes egy ferfiba, de a ferfi megtesz mindent , akkor a no meg szeretheti kesobb?
2022. ápr. 9. 05:24
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Szerelem? Mik vagytok ti, kamaszok?


Ha megy a szex, van lóvé, és bírjátok egymás baromságait, akkor az elég.


Szerelem...B+...mint az óvodában.

2022. ápr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
#1 elfogadjuk, ha neked ebből áll a szánalmas kis felfogásod, de ne húzd le a normálisakat.
2022. ápr. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szerintetek lehet ilyen hogy kesobb meg szeretheti a masikat, ha most nem is ?
2022. ápr. 9. 06:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. De ez sok mindentől függ. Eleve ha nem a típusa, akkor kicsi rá az esély. De hát próbálkozni lehet, csak ne vidd túlzásba. Ha nem sikerül, túl kell lépni.
2022. ápr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van, akinek több idő kell az érzelmek kialakulásához.


De ha alapjáraton bármelyikőtöknek is nem esete a másik, akkor viszont, ha fejreálltok se lesz barátságnál több.

2022. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ritka, hogy két ember sok időt tölt együtt, egyre jobban megismerik egymást, és fokozatosan egymásba szeretnek. Nagyon jellemző ez pl a munkahelyi románcokra.

De ha már együtt vannak, akkor nem igazán jellemző, hogy kialakul. Gondolok arra, amikor valaki csak azért megy bele szexkapcsolatba, mert azt reméli, hogy a fiú attól fog beleszeretni, ha mindent bevállal. Ez a leginkább eset. Pont azért, mert azzal az alapvető tiszteletét veszted el, hogy kiélheti rajtad minden perverzióját, és nem mondasz nemet, viszont egyből ugrasz, ha füttyent.

2022. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző. Volt olyan csajom aki a szivét kitette hogy tökéletes kapcsolatunk legyen, de hiába. Inkább ahogy a 6-os írta csak mégjobban kiábrámdított magából hogy mennyire alánrendeli magát...

Ha az elején nincs meg az a plussz akkor nem is lesz

2022. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elején inkább csak vonzalom van, a szerelem később alakul ki.

N

2022. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es valaszolonak, ooo ezt a hibat en is elkovettem, nagyon odaig voltam egy gerfiert es sztem nagyon nagyon eltoltam magamtol mar orokre 😥😥. Nagyon akartam ot, sok mindent megtettem erte es ala is voltam rendelve, hagytam magam. Evek multan van meg eselyem?
2022. ápr. 9. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!