Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan parkapcsolatod/haza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan parkapcsolatod/hazassagod, ahol ugy erezted, hogy mar nem vagy szerelmes, de kesobb megint bele tudtal szeretni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de most éppen én is ezt a később újra beleszeretni dolgot várom.
2014. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Volt, 12 éves kapcsolat alatt többször is volt mélypont, aztán utána mégis sikerült felébreszteni a szerelmet. De ezért mindkét félnek tennie kell. Úgy nem működik, ha csak az egyik akarja.
2014. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Mi 10 éve élünk együtt, 5 éve vagyunk házasok. Kb. 2 éve volt egy mélypont, amiből úgy tűnt, hogy lehetetlen kimászni. Nem együtt, hanem egymás mellett éltünk. nem veszekedtünk, vagy vitatkoztunk, egyszerűen csak annyira közönyössé váltunk egymás számára, hogy fel sem tűnt, ha pl. a férjem nem jött haza éjszaka. Állítása szerint soha nem csalt meg, hiszek neki. Én sem csaltam meg soha, pedig volt olyan, hogy 2 hónapig nem volt köztünk szex. Felvetettem, hogy váljunk el, mert ennek így nincs értelme, ezt ő is belátta.Viszont a sors különleges fintora, hogy az nap, mikor az ügyvédhez indultunk, az autó lerobbant alattunk két város között a "pusztában". 2 óra volt, mire kiért az autómentő, addig pedig beszélgettünk, hogy talán meg kellene próbálni helyrehozni a kapcsolatunkat. Aztán otthon este aranyos volt a férjem, mert közölte, hogy akkor ő most megpróbál ugyanúgy meghódítani, mint tíz éve, persze az udvarlása már inkább vicces volt, mint romantikus, viszont emlékeztetett arra, hogy valamikor mi mennyire szerelmesek voltunk egymásba. Az a rózsaszínköd persze soha nem fog visszajönni, nem lesznek pillangók a hasamban ha találkozunk, viszont, jó érzéssel tölt el visszagondolni rá, és nosztalgiázni. Illetve jó tudni, hogy még ennyi idő után is szeretjük egymást és képtelenek lennénk elhagyni egymást, csak hogy ezt meg tudjuk,az kellett, hogy egy kicsit "elveszítsük" egymást.
2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mire gondolsz pontosan, ha a teljes elhidegülésre, akkor nem, olyan még nem volt. De olyan igen, hogy takarékon égett a láng. 5 éve vagyok együtt a férjemmel, 8 hónapja vagyunk házasok. 5 év alatt azért volt már olyan, mikor csak úgy "elvoltunk", nem égtünk 5000 fokon egymás iránt. Ettől még szerettük egymást, de nem olyan szenvedélyes, lángoló szerelemmel. Aztán egyszercsak visszajött az is, volt egy ideig, majd megint nyugi. De szerintem ez normális, senki nem hullaszerelmes folyamatosan. Csak a teljes kihűlést, elhidegülést nem szabad engedni, mert onnan tényleg nagyon nehéz visszatalálni, nem is mindenkinek sikerül.
2014. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mist az van hogy már sokadjára "lök el magától", mindig én kérek bocsánatot, akkor is ha ő hibázott, így ki is őlte belòlem a legtöbb érzelmet....most is összeveßzett velem, reggeli puszit sem adott...csak mert meg akartam nevelni a macdkát hogy ne másszon fel a .... asztalra. Ez már nem az első eset, és most tartok ott hogy elegem van abból hogy mindig én kapálózom, én békülök, ketdeményezem a beszélgetést, a szexet (mondjuk azt már nem igazán, mert ugye ő nem szeret, nem kiván, csak néha napján fanyalodik eám îgyhogy én elintézem magamnak, és tervezem hogy beszerzek valakit). Szóval nem tudom lesz-e békülés, de én már nem küzdök, most ő jön (szóval tuti vége...).
2015. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!