Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez többet jelenthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez többet jelenthetett, vagy csak eleget tett a “feladatnak” és játszott?

Figyelt kérdés
Szóval szülinapom volt, még a múlthéten, de tegnap este mentünk el úgymond “megünnepelni”. Előszőr egy bárban kezdtünk, de aztán ilyen nyugodtabb házibulivá alakult az egyik férfibarátom lakásán. Van a társaságban egy pasi aki egy ideje bejön, és ezt a többiek is mind tudják, szerintem elég feltűnő lehet😅. Ilyen felesz/mersz vagy iszol játékot játszottunk, ez utoljára 14 évesen volt menő, de viccesnek tartottuk, mindegy. A srác azt a feladatot kapta hogy csókoljon meg engem. Azonnal oda is hajolt, és elég intenzív lett, mármint hosszú volt, nyelvcsata, játszott az ajkammal is, majd miután befejeztük még adott egy sima szájra puszit. Ez már eléggé az este “vége” előtt volt. Utána kicsit olyan érzésem volt mintha flörtölne velem, bele is mentem. Mikor elmentünk direkt szerintem megvárta a következő liftet, hogy ketten legyünk, mert én voltam utolsó aki kijött. Szándékosan azzal cukkolt hogy tuti teljesen felizgatott engem, meg ilyesmi, aztán mondta hogy ha kéne “valami” akkor akár az éjszaka közepén is hívhatom, és adott még egy szájra puszit. Mit gondoltok? 21N

2022. ápr. 9. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Szexre jó vagy nála magyarul

Hívd ha szexelni akarsz

2022. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pali csak annyit akar, hogy dugd meg
2022. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettől féltem… Szóval ti sem gondoljátok hogy ez szexnél többet jelent?
2022. ápr. 9. 12:45
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen nyíltan felajánlotta, hogy bármikor megd*g.

Persze, hogy nem jelent többet, ha bajcsevegni akarna akkor nappal is hívhatnád.

2022. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha lefekszünk nem lehet hogy meggondolja magát?😅
2022. ápr. 9. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
De, szex után már arra se kellesz majd.
2022. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Dehogynem. Csak akkor fogja meggondolni magát. ...Legalábbis ezt mondaná ;)
2022. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Na, ezt ne csináld. Te is tudod a választ, ne csessz ki magaddal.
2022. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 tudom, ha valaki flörtöl velem az is max megdugni akar…
2022. ápr. 9. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

#9:

🤦‍♀️ Fogalmatlan naiv kis tini vagy még.

Pontosan tudja ő is, hogy odavagy érte. Azt is tudja, hogy miért az volt a feladat, hogy téged kell megcsókolni. Azt is tudja, hogy mennyire beindultál. Ha kettesben lettetek volna, egyből megdughatott volna helyben.

Erre nem az a megoldás, hogy odadobod magad, és aláfekszel egy estére. Egyszer megdug, aztán elhajít.


Most te is felkeltetted a kíváncsiságát, ha eddig nem tekintett rád nőként, most már igen. Most az kell elérned, hogy ne csak egy puncit lásson benned, hanem egy vérbeli nőt. Egy olyan nőt, akiért érdemes küzdeni, és kell is.

Mikor találkoztok, akkor nyugodtan flörtölj vele, nevettesd meg, legyél vevő erre te is. Beszélgessetek, bármiről, hogy kiderüljön, hogy egyébként érdekes és okos is vagy. 😉 De egy határon túl ne engedd tovább. Ne érezze azt, hogy elég egyet füttyentenie. Érezze azt, hogy ha ő nem lép, majd levadász más, aki tökösebb. Ne dugni hívjon át, hanem randira hívjon! Ha nem teszi, akkor meg hagyd a p..ba, nem érdekled, csak megdugna egyszer.

2022. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!