Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem tènyleg szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tènyleg szerelem a szex meg csak szex?

Figyelt kérdés

Munkahelyi buliban voltam, a pasim a kollègàm is. Igazàbòl kicsit összekaptunk előtte, mert egyszerűen nem megy a szex.

Èn vagyok aki többet, màsabbat is igènyelne. Neki elèg heti 1x- 2x, azt is kb csak misszionàriusban ennyi.

Szerettem volna oràlozni neki, azt mondta miatta nem kell. Mondtam, h èn is èlveznèm, de nem. Ennyi. Ahogy ő csinàlja nekem ott meg èrzem, h kènyszer neki, szòval azt sem csinàljuk

Tehàt ezen összemorogtunk, de ugye elmentünk a buliba, ahol ittam egy kicsit ès kibukott belőlem egy kollègàmnak kb minden. Òràkig beszélgettünk ès az lett a vège, hogy azt mondta, h a "szex csak szex, nem kell összekeverni a szerelemmel" ès vègigsimìtott a combomon. Nem hazudok, jòl esett, de nem törtènt semmi több!

Azon gondolkoztam, h most ezzel arra cèlzott, h egyszerűen a kettő nem jár kèz a kèzben? Vagy ez vagy az?

Vagy az egyiket kapd meg itt, a màsikat ott?

Sosem csaltam meg senkit, sosem kerültem mèg csak a közelébe sem ès eddig erre büszke voltam. De most egy kicsit elbizonytalanodtam, mert annyira tökèletes a baràtom ha a szexet kivesszük. Rossznak èrzem magam, amièrt èn mèg többet akarnèk egy kapcsokattòl/fèrfitòl. De pont a szex hiànyzik? Ez rendben lehet ìgy hosszù tàvon?



2022. ápr. 9. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

most jönni fognak a mindenféle törvényszerűségek és konyhabölcsességek

bonyolult állatfaj vagyunk, ennek megfelelően az érzelemvilágunk és szexualitásunk is bonyolult és sokféle.

csak te tudhatod, hogy nálad a szerelem és a szex mennyire kapcsolódik össze. vannak, akiknél teljesen, és vannak, akiknél semennyire.

azt is neked kell érezni, mennyire tolerálható, ha hiányos a szexuális élet a kapcsolatodban.

2022. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rossznak èrzem magam, amièrt èn mèg többet akarnèk egy kapcsokattòl/fèrfitòl."

Nem vagy rossz, és ő sem, csak lehet, hogy nem pont egymásnak valók.

2022. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezek után a kolléga biztos bepróbálkozik majd nálad hogy gerincrevágjon.
2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kollégádnak csak annyi volt a célja, hogy legyen valami action köztetek, ha már úgyis összevesztetek a pároddal.
2022. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel nem tudok egyetérteni, mert a szexet soha, senkivel nem élveztem , csak azzal az egy férfival, akibe szerelmes lettem.

A kollégád meg csak meg akart kefélni azért próbálkozott be. Ráadásul nagyon gagyi módon tette. Átlátszó a szándéka.

2022. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!