Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges tenyleg hogy ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges tenyleg hogy ennyi ido alatt kiszeretett belolem az exem?

Figyelt kérdés
1 hete szakitottunk, sirt irta hogy meg mindig nagyon szeret. Aztan en hatarozott voltam a szakitasba, most hogy eltelt egy kis ido en akartam kibekulni, o meg azt mondta o mar nem erez semmit. Ez lehetseges 1 het alatt? Vagy csak a csalodottsag elnyomja es ido kell hogy kitisztuljon az erzes? A szakitasunk oka hogy sokat veszekedtunk, bantottuk egymast, de en rajottem hogy nem birok nelkule meglenni.. es meg mindig szeretem

2020. nov. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lesz esze az exednek és nem megy vissza hozzád.

Ha az eddigi problémákat nem tudtátok megoldani, ezután se fogjátok és hiába gondolod, hogy szereted, ezek hosszútávon kiütköznek.

Azért írtam, hogy "gondolod", mert ilyenkor ez nem tényleges szeretet szokott lenni, hanem ismeretlentől való félelem és a megszokottság elvesztése vegyesen. Ne keresd már

2020. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkora csalódást okoztál. Ha állandóan bántjátok egymást, jobb, ha befejezitek, a szerelem kevés egy jól működő kapcsolathoz.
2020. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egy hét után már visszasírod, nem lehettél valami határozott. Ha vége, akkor vége, fókuszálj a továbblépésre. Valószínűleg nem ő hiányzik, hanem hogy legyen melletted valaki.
2020. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő teszi jól, talán fel is dolgozta, talán nem, de aminek egyszer vége van, annak bizony vége van.

Igen-igen ritka az, ha szakítás után újra tartósan összejön 2 ember, és az is csak akkor sikerülhet ha a szakítást okozó összes probléma megoldódott.

2020. nov. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%

Én a párommal most szeptemberbe szakítottam,ő döntött úgy,hogy legyen vége.

Aztán 4 napot bírt ki nélkülem akkor...Sírva jött vissza(férfi)

2 éve mi már együtt vagyunk,együtt élünk,azóta is boldogok. Belátta,hogy igenis én vagyok az igazi számára és fordítva is! Na de ehhez elég nagy elhatározás és kitartás kell. Kell,hogy tudj kitartani az mellett akit valóban szeretsz és vele szeretnéd leélni az életed. Nem tudom nálatok ez mennyire komoly. S mennyi ideig voltatok együtt? Korotok?

2020. nov. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!