Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után írjak neki? Megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után írjak neki? Megkérdezzem tőle, hogy ez meg mégis mi volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe régen szerelmes voltam. Néha találkoztunk, ismerkedtünk. Aztán megsértett ez miatt inkább hanyagoltam. Ez kb. 1-2 éve lehetett.

A munkahelyemen néha szoktunk találkozni.

Egy dolgot viszont nem értek.. Ma azt mondta nekem szia nyuszikám. Igazából köpni nyelni nem tudtam. Tudta, hogy zavarba hozott ezzel, majd távozáskor mondta, hogy puszillak.

Ezzel nem is lenne gond, ha lenne köztünk valami.. Néha nap rám ír, hogy jó volt engem látni meg ilyenek.. Sose irok neki vissza.

Nem tudom hova tegyem.. Kérdezzem meg tőle kerek perec, hogy ezt mégis hogyan gondolta, hogy engem mások előtt becézget?


2022. ápr. 9. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, gúnyolódott, mert tudta, hogy agyalni fogsz. Hagyd
2022. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ilyennek imserem aki gúnyolódna..

Bár sose lehet tudni.

2022. ápr. 9. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled. Fényezi az egoját ha látja, hogy zavarba hoz.
2022. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából próbálok vele nem kedves lenni. Tartom a távolságot. De mégis mindig megtalál.
2022. ápr. 9. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki.

Ha bármikor úgy beszél vagy viselkedik, ahogy szerinted nem megfelelő, finoman, de határozottan mondd meg neki, akár mások előtt is.

2022. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!