Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele havarodtam egy 8 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele havarodtam egy 8 évvel fiatalabb férfibe szingli édesanyaként. Hogyan lépejek túlrajta?

Figyelt kérdés
Egy szórakozó helyen ismertem meg ő kezdeményzett (megjegyzem azt hittem idősebb nálam) csak azon vettem észre magam hogy szóváltásainkból csók lett ami nagyon hosszúra nyúlt és minden perce fantasztikus volt. Ezután az este után messengeren folytattuk a társalgást abban egyeztünk meg barátság extrákkal kapcsolat lesz egyedül álló anyaként ezt találom optimálisnak még két alkalommal találkoztunk személyesen. A harmadik találkán lett volna szex de arra lettem figyelmes hogy messengeren a szó váltásaink az ő irányából rideggé változott nagy nehezen ismerte be hogy ismerkedik egy tőle 3 évvel fiatalabb lánnyal. Elfogadtam ezt a tényt és megszakítottam vele a kapcsolatott. De sajnos hiányzik és fellángolást érzek iránta még sírtam is. Nem gondoltam volna hogy ilyen érzelmeket váltki irántam egy ifjú férfi. Szánalmasnak is érzem magam. Azt mondják az idő mindent begyógyít de gyorsabb megoldást szeretnék hogy elfelejtsem. Van ötletetek/tanácsotok? Valakivel történt hasonló eset? Attól is félek ha össze találkozunk valahol és próbálok természetesen viselkedni vele akkor az érzelmeim felülmúlnak és elsírom magam ami borzalmas lenne.

2022. ápr. 10. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekeknek majd "habarodva"-ként add tovább.
2022. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

"extrákkal kapcsolat lesz egyedül álló anyaként ezt találom optimálisnak"

Valóban erre vágysz? És ha így írom: extrákkal kapcsolat lesz ezt találom optimálisnak?

Mit szeretnél igazán?

Csak azt fogadd el.

2022. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Egyedülálló anyaként a kutyának sem kellesz már.
2022. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kellesz, az a tűzön is átmegy érted, ez biztos. Fogd fel rosszul elsült játéknak... Tudom, nem könnyű, de ez semmi sem volt, csak egy kaland, amit te túlságosan is szívedre vettél... Nem ér ennyit.
2022. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

3.válaszolónak

Tahó vagy!

2022. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel "habarodtam".
2022. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5.válaszoló

Teljesen igazad van a 3. válaszoló tényleg tahó módon reagált de van igazság alapja.

Ezért sem vágyok komoly kapcsolatra mert a gyermekem az első helyen van és ezt a férfiak nem tolerálják.

2. válaszoló nőként néha jól esne már az intimitás de egy partnertől szeretném nem pedig többtől. 4. válaszoló lehet igazad van és túlságosan a szívemre vettem.

2022. ápr. 10. 16:55
 8/14 A kérdező kommentje:
1.és 6. válaszoló. Elnézést kérek a szó elírásért nem szándékos volt x)
2022. ápr. 10. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen öregnek néz ki a srác, hogy 8 évvel fiatalabb tőled, de te magadnál is idősebbnek gondoltad? Ez kicsit szomorú.
2022. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj🤦🏽‍♀️Ezen nem kell kiakadni,a cipőt is addig próbálgatod ameddig nem lesz kényelmes.Mindenki kell valakinek,csak nehéz megtalálni.Ajánlanám valamelyik társkeresőt.
2022. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!