Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők! Alapítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők! Alapítanátok olyan férfival családot, aki a mamahotelban lakik?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. ápr. 6. 22:15
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
50 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Rossz tapasztalat és sok pénz bukása után nekem nem kell olyan férfi akinek nincs semmije. Aki meg mamahotelben lakik, az nem lehet milliomos.
2022. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Sohantöbbet csoró pasit!
2022. ápr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem akarok "családot", ami itt gondolom, kölyköket jelent.
2022. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Laylah ***** válasza:
100%
Ha hajlandó otthagyni a mamahotelt és leszakadni az anyjáról, mint egy egészséges ember, akkor lehet róla szó.
2022. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem

Nem fogok eltartani senkit!

2022. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze, szerintem nem eredendő bűn az ember anyjával élni.
2022. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oldalú a kérdés:

1. Jelenlegi helyzetemben fiatalnak tartom magam a családalapításhoz és nincsenek meg az anyagi alapjaim a gyerekneveléshez, párom sincs. Így a kérdés 10 év múlva fog érinteni kb, mikor 30 leszek.

2. Tételezzük fel, hogy 30 éves vagyok, egy 25-35 éves férfival sodor össze az élet. Helyes, minden klappol, de otthon lakik. Engem ez nem zavar, mert én már addigra elköltöztem otthonról és még csak randizgatunk. Egy idő után felmerül az összeköltözés gondolata, megmondom, hogy lakjunk nálam, beleegyezik, elvesz feleségül, majd jön a gyerek. Ez oké.

3. Ha azt szeretné, hogy hozzájuk költözzek anyós-após nyakára, arra nem vagyok hajlandó. Az ilyen nénik teljesen bele vannak szerelmesedve a fiaikba és soha, semmi nem lenne jó, amit én csinálok. Nekem az ilyen élet nem pálya. Kilométerek kellenek közénk és a szüleink közé ahhoz, hogy a házasság, család normálisan tudjon működni és a nagyszülők ne érezzék azt, hogy mindenbe belebeszélhetnek, minden délután nálunk lebzselhetnek.

Félre értés ne essék, nem utálom a saját szüleimet, se a jövendőbelim általam még nem ismert szüleit így előre is, de láttam, hallottam sok példát az ilyen együtt élésekre és szinte sosem működnek jól.

2022. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

A Párom a szüleivel élt pont mikor összejöttünk de magára mosott, főzött stb. Persze emiatt mindenki más elutasította. Mi 3 hónap után költöztünk össze, 1,5 éve lakunk együtt. Azt kell mondjam, a legönállóbb, legsegítőkészebb társ, akivel valaha is éltem, maximálisan csinálja a dolgokat mindig észreveszi magától a tennivalót.

Ennyit arról, hogy soha ne legyünk elítélőek.

2022. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Összejönni összejönnék vele, ha a mamahotel azt jelenti, hogy együtt él az anyjával / szüleivel, nem azt, hogy hotel módon ki is szolgáltatja magát anyuval. Viszont összeházasodni, összeköltözni gyereket szülni anyós nyakára - ki van csukva. Akkor már inkább albérlet.
2022. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!