Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez milyen jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Lányok! Ez milyen jelenség lehet? Kedvel? Esetleg bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki rokonszenves és szimpatikus számomra, azonban 7 év korkülönbség van közöttünk (Én 22, Ő 29).


Már két éve dolgozunk együtt, igaz, nem mindig közvetlen, hanem 2 külön irodában, de szoktunk találkozni.


Mostanában észrevettem, hogy a kollégákon keresztül néha ércelődik velem, de szemtől szemben közömbösnek tűnik, illetve kerüli a szemkontaktust. Ennek ellenére, ha kérdezek tőle valamit, akkor válaszol és beszélgetésbe is tudok elegyedni. De javarészt közömbösen viselkedik, ugyanakkor kedves.


Telefonon (Facebook) van egy online játék, amit elkezdtem csak unalomból játszani és láttam, hogy ő is játszik, ezért meghívtam. Valamelyik nap szinte egész este játszottunk, sőt nevető hangulatjeleket is használt, ha írtam neki valami humorosat, de ő keveset írt.


Másnap szinte ugyanolyan közömbös volt, mintha nem is ugyanazzal a személlyel játszottam volna előző nap.



Szerintetek mi van a háttérben? Vagy nincs semmi, csak én fújom fel a dolgot, mert annyira szimpatikusnsk tűnik?



2022. ápr. 12. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bejössz neki, semmi se utal erre. Nem utál, kb. ennyi derült ki.
2022. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
sztem mindenképp pozitív, ha szóba áll veled.Én biztosan nem játszanék, írnék olyannak, aki nem érdekel. Sztem ez nem haverkodás jellegű. Én egy pár hét múlva elhívnám valahová. Amúgy azt valamennyire leszűrheted hogy bejössz neki. Vannak jelek. Visszahúzódó jellemű, akkor soha sem fog egyértelmű jeleket adni arra várhatsz.
2022. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából személyesen mintha egy kissé visszahúzódó jellemű lenne.

2022. ápr. 12. 20:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy ércelődik veled, mit mond ?
2022. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
éLc -> éLcelődik
2022. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat a tévesztésért.
2022. ápr. 22. 11:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi ezek alapján, csak te szeretnéd, ha lenne (?).
2022. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet sajnos, hogy csak én képzelem be magamnak. :/
2022. ápr. 30. 01:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, fiatal vagy, tavasz van, biztos találsz valakit, akivel kölcsönös a vonzalom. :)
2022. ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet vonzódik hozzád testileg,de nem akar tőled kapcsolatot
2022. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!