Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez a jelenség nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez a jelenség nálatok is előfordul?

Figyelt kérdés
A kérdésem, hogy ignoráltatok-e, vagy voltatok-e valaha flegmák olyan nővel szemben, aki tetszett nektek, de nem volt esélyetek nála/nem mertetek kezdeményezni?

2022. jan. 31. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
*akinél nem mertetek*
2022. jan. 31. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában így viselkedeik, ezért Ísincs senkim se.
2022. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, most meg már évek óta ha esetleg tetszene valaki inkább elmegyek onnan, nehogy hülyét csináljak magamból.
2022. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Flegma biztos nem voltam, de amilyen szintű testbeszédem van, még a vak is látná rajtam, hogy inkább leléptem volna a helyszínről zavaromban.

Na ez volt rég, ma meg már ma van.

2022. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nemrég volt ilyen a munkahelyemen.

Annyira tetszett nekem egy csaj, hogy összerándult a gyomrom amikor összefutottunk.

Levette, ahogy rajta marad a pillantásom, hogy akaratlanul elmosolyodok mikor összenézünk.

És akkor erre nem kedves lett hanem ilyen lekezelő kicsit nagyképű félmosoly ült ki az arcára amikor beszélt hozzám.

Nekem ez meg rosszul esett és ezért rámentem a barátnőjére.

Meghívtam kávézni, nagyokat nevettünk és akkor a csaj kezdett el úgy nézni rám, ahogy én néztem őrá.


Idővel beszélgetni kezdtünk, de bennem maradt az a flegma félmosolya az elejéről, úgyhogy a lehető legerősebb keretet tartottam.

Végül az első randink végén bevallotta, hogy régen tetszem már neki és nem érti miért nem kezdeményeztem előbb nála.

Én meg persze nem mondtam azt, hogy azért, mert a légzésem is elakadt mikor megláttam, és kiürült fejjel csak néztem, hogy milyen szép, hanem azt mondtam, hogy én szeretem előbb megismerni azt akivel összejövök:)

2022. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

6os te egy veszélyes sunyi csábító vagy:D

De annyira ismerős jelenség amit leírtál, hogy jár a pipa!

2022. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!