Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexkapcsolatot illetően,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatot illetően, szokás karácsonykor, az ünnepek alkalmával, megajándékozni egymást? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Több mint fél éve ismerjük egymást.

Ő mint férfi, hozott már nekem csokoládét-otthonról szedett virágot, és én is adtam már neki egy-két apróságot, no de a karácsony közeledtével, számomra egyértelmű volt, hogy veszek neki ajándékot, mondjuk egy inget, laptop táskát, vagy valami hasonlót...

Ő viszont szereti kiemelni, és kissé tartózkodó személyiség, hogy ez csupán egy szexkapcsolat, nem több.

Nincsenek elérzelmeim felé, neki pedig végképp felém, de nem tudom mennyire illene rákérdeznem, hogy vehetek-e/vehetünk-e egymásnak ajándékot az ünnep jóvoltából.

Egyrészt azért nem mert...

1. Mert ha ő neki eszébe sem jutott, kellemetlen lenne, ha csak a kérdésem és az én szándékom miatt költene rám.

2. Nem szeretném ha félre értene.

3. Elrontanám így a meglepetést.

4. Kellemetlen lenne feltenni ezt a kérdést...


Ezek csak az én gondolataim.

Nektek, mi a tapasztalatotok, véleményetek, egy szexkapcsolaton belüli ajándékozásról, a karácsonyt illetően ?!



2018. dec. 10. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hancsak szexelek valakivel, nem veszek ajandekot.
2018. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Sose értettem, hogy miért süllyednek le emberek az állatok szintjére és miért csak ürítésre használják a másik értékes testét. Nem érdekel mennyire leszek leszólva, ez nagyon megalázó kapcsolat.
2018. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Max szex ajándék.

Játékszer vagy szexi jelmez.

Vegyen magának inget.

2018. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy,és miért jó Neked ez a kapcsolat?
2018. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

2-es. Mert ez tökéletesen jellemzi a világunkat. Tárgyként tekinteni a másikra. Bár én ilyenkor megkérdezném a nőket, hogy hogyan engednek be az értékes testükbe egy olyan személy farkát, aki iránt nem éreznek. Jaaa, tudom... női szexuális szabadság, a feminizmus egyik csodálatos vívmánya a sok közül.


Így már érthető, úgyhogy hajrá uraim, lehet üríteni!

2018. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sok szexpartnerem volt, eggyel sem történt ajándékozás.
2018. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
5# erről van szó. Egy rakat reklám arról szól, hogy mennyire érdekesek a nők, mire ők azzal reagálnak, hogy ilyen lealacsonyító kapcsolatba kezdenek.
2018. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Zzzz90 ***** válasza:
68%

Itt pár embernek savanyú lehet a szőlő.

Miért lenne bármelyik félnek is lealacsonyító egy szexkapcsolat, ha mindketten csak ennyit akarnak?

Milyen jogon merészelsz bármi negatívat is mondani rájuk, amikor senkinek nem ártanak ezzel.


Ide a rozsdás bökőt, hogy életetekben már sokkal lealacsonyítóbb dolgokat is tettetek, mint akik szexkapcsolatban érzik jól magukat.

2018. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jaj, most tényleg feltétlenül ezt kell kiveséznünk, egy 41 és egy 59 százalékos, lelkileg instabil embereknek !?

Koncentráljuk a kérdésre ! Köszönöm !


Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2018. dec. 10. 16:53
 10/19 A kérdező kommentje:

Emberek !

Koncentrálhatnánk, a kérdésemre !


Egyébként köszönöm az utolsónak ! Teljes mértékben igazad van !

2018. dec. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!