Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudja minden nő azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja minden nő azt, hogy "saját magának" sminkel?

Figyelt kérdés
Szó szerint minden nő azt állítja, hogy csak és kizárólag azért sminkel, hogy saját magának tetszen. Ezeket a bemesélt hazugságokat tényleg elhiszik a nők? Mindenki tudja, hogy azért sminkeltek, hogy a helyes pasik felfigyeljenek rátok.
2022. ápr. 16. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
91%

A nők azért sminkelnek, hogy maguknak tetsszenek, önazonosnak érezték, magukat, így magabiztosabbak, ami jobb érzés.

A férfiak figyelme másodlagos.

2022. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
95%

Ma voltunk kirandulni, egy lelekkel nem talalkoztunk utkozben, oda-vissza autoval mentunk, megis pont ugyanugy sminkeltem, mint barmikor maskor.

Bar igazad van, titkon azert remenykedtem benne, hogy osszefutok valami helyes, szexi erdei remetevel, de sajnos nem :(

2022. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:

"önazonosnak érezték, magukat"

pont hogy így nem lesznek önazonosak :) hiszem egy maszk mögé bújnak, ami nem önmaguk. pont az önazonosságukat akarják elrejteni.

2022. ápr. 16. 21:48
 4/71 anonim ***** válasza:
93%

Ha a fiúkáknak sminkelnék, akkor nem mennék ki annyiszor smink nélkül, csak mert nem volt kedvem megcsinálni.

A másik meg, hogyha a nők így gondolkoznának, akkor nem olvashatnánk itt annyi kérdést arról, hogy a hímr.bi palijuk bele akar szólni a kinézetükbe, mit tegyenek.

2022. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
35%

Most olvastam, hogy 4,5 kiló rúzst eszik meg egy átlag nő az élete során. :)


A kérdésre válaszolni nem tudok, mert bár nő vagyok, de egyáltalán nem sminkelek, a többi nőről meg nem tudom, hogy miért sminkel. Gondolom azért, mert sminkkel sokkal előnyösebben lehet kinézni. Ahol lakom, van egy fiatal lány, mindig ki van sminkelve, de múltkor valahova ment és még jobban kisminkelte magát. Sminkkel csinos, nagyon kisminkelve nagyon csinos, smink nélkül meg ki tudha, hogy nézne ki.

2022. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
48%
*tudja
2022. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem kell megmondanod, hogy mitől leszek önazonos, köszi.

Olyan ruhákat veszel fel, olyan frizurát, szemüvegkeretet hordasz, amiben komfortosan érzed magad. Akkor engedd meg nekem, hogy ha az én személyiségemhez a vörös rúzs illik, és azzal érzem magam igazán jól, akkor hordjam. Te meg keresgess magadnak smink nélküli nőt, vagy utáld tovább a sminkelő nőtársaidat, amiért nem félnek kiemelni az előnyösebb jegyeiket.

2022. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező férfi...
2022. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

"nem félnek kiemelni az előnyösebb jegyeiket"


na várjunk, akkor mégis erről van szó, hogy kiemeljük a külsőségeket? azt hittem magadnak sminkelsz? vagy akkor kinek kell kiemelni?

2022. ápr. 16. 22:00
 10/71 anonim ***** válasza:
94%
Magamnak emelem ki, hogy jobban érezzem magam a bőrömben, szándékosan értetlenkedsz?
2022. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!