Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyi időt szenteltek a saját hobbitoknak, melyben külön időt töltötök a párotoktól (edzések, képzések, egyéb hobbik, stb.) és a párotok hogyan reagál a közös időből "elvett" időtöltésetekre?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Heti 2x jár edzésre, örülök ilyenkor, hogy van röpke magánéletem is ezzel. Nem sok de legalább valamennyi:D


Nekem a net lenne a hobbym, de azt tiltja.

2022. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "tiltja"? A pároddal vagy együtt, vagy a főnököddel?
2022. márc. 9. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:

"a közös időből "elvett" időtöltésetekre"


Szerencsére a páromnak is van egyéb elfoglaltsága.

2022. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös hobbi miatt jöttünk össze, ez heti 1x2-3 óra. Ezen felül volt a férjemnek heti 1x foci, én ilyenkor sorozatot néztem, hajat mostam, géllakkoztam, stb. Szintén közös volt a színház és koncertek, havi 1-2 alkalom. Amikor megszülettek a gyerekek, többet voltunk itthon, a férjem járt továbbra is koncertre, ha volt olyan (én küldtem), én sokáig sehova. Most már nagyobbak, a legkisebb is 3 éves, így újra szabadabbak vagyunk kicsit. 2-3 havonta sikerül együtt eljutnunk színházba vagy koncertre, itthon pedig este, a gyerekek elalvása után mindketten elvagyunk a saját dolgainkkal heti 1-2 alkalommal (én festek mostanában, ő a kirakókra van rágerjedve). Közben megy a háttérben valami sorozat vagy film, esetleg podcast, így úgy csináljuk a privát kis dolgainkat, hogy együtt is vagyunk közben. A maradék altatás utáni este a kettőnké. 😊
2022. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy átlagos héten van legalább két-három olyan este, amit nagyrészt külön töltünk a saját dolgainkkal (nem feltétlen külső programon, lehet az otthoni hobbi is). Gyerekünk még nincs, így elég időnk marad egymásra is. De ha mégsem, akkor egyszerűen szóba hozzuk, hogy jó lenne közösen csinálni ezt vagy azt. Nincs ebből probléma.
2022. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
2# amikor együtt vagyunk nem nyulhatok a telómhoz mert folyamat provokálja
2022. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Napi 0,5-1,5órát sportolok, hétvégén egy biciklitúra megfelelő időben. Illetve barátnőimmel találkozom negyedévente. Kb évi kétszer van továbbképzés és egyszer csapatépítő tréning.


Egyik páromat nem különösebben zavarta, sokat dolgozott. Erre nekem tüneti kezelés volt a sport és egyéb elfoglaltság.

A másik párom már jobban húzta a száját, folyamat féltékeny volt, gyanusítgatott, manipulált, majd agresszív lett.


Két egészséges lelkületű embernél nem szabad, hogy a külön pogramok ilyen mértékben befolyással legyen a kapcsolatra.


Viszont szerintem ezek a programok nem a "közös" időből vannak elvéve. Mindenkinek szükséges "énidő" ami szuper jó feltöltődés és garantálja, hogy "nagyonvárom" a párom :)

30N

2022. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk és mindketten itthonról dolgozunk. Így kb örülünk is neki, amikor valamelyikünk elmegy egy kis időre itthonról és valami mással foglalkozik :D De ez ritka, a hobbink mindkettőnknek számítógépen űzhető (én írással, a férjem programozással szereti eltölteni a szabadidejét), egyikünk sem sportol, vagy nagyon max a nappaliban, a baráti körünk közös, szóval mi az életünk olyan 99,5%-át töltjük együtt, azt a maradékot meg nyugodt szívvel "engedjük" meg a másiknak :D
2022. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az olvasás az a hobbim ami egyszemélyes. A párom sehogy nem reagál rá, addig a kanapé másik felén olvas ő is. :D

A többi hobbink közös, képzéseket eddig mindig munkaidőben csináltam, úgyhogy más nem nagyon vesz el a közös időnkből.

2022. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint a 9-esnél. Én imádok olvasni, közben a párom játszik a telefonon, vagy zenét hallgat. Igazából így együtt is vagyunk, de mégis kicsit külön.
2022. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!