Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van jelentősége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége, ha valaki a feleségére a " az asszony" jelzőt használja? Nem kedvesem, párom, nejem bármi..

Figyelt kérdés

Csak nekem fura? Nekem olyan, mintha ez a lapos házassággal lenne azonos. Mit gondoltok?


Az én fülem sérti.


2022. ápr. 16. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak simán az egyik a dominánsabb a házasságban vagy semmi jelentősége nincs és nem kell mögöttes dolgokat látni 28N
2022. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem tök hülyén hangzik ez a szó egy feleségre egy férjtől
2022. ápr. 16. 22:45
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Az én ismeretségi körömben sokan használják

És nincs mögötte negatív "tartalom"

2022. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez csak egy szó. Semmi többet nem jelent.
2022. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem is szokott így emlegetni, főleg ha közelebbi baráttal beszél. Nincs a házasságunkkal semmi gond.
2022. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én is szoktam mondani a páromnak, hogy a zuram. Poén. :)
2022. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
5-ös vagyok. Azt kihagytam, hogy engem meg a "párom" tud kiakasztani, amióta házasok vagyunk...
2022. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nemaRendőrség ***** válasza:
64%

Mindig asszonynak mondom a feleségem, ha nem jár szóismétléssel.

Kollégák, ismerősök, család stb előtt nem fogom a párom és köztem lévő becenevén szólítani, a mókuska stb nekem nagyon életidegen.


Az asszony egy olyan jelentőségteljes szó, amit tudtam mondani esküvő előtt és után is.


Őt sem zavarja, néha viccesen ilyenkor "férjemuram"ozik rám.

2022. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem azt lehet csak belőle leszűrni, hogy a használója jobboldali. Legalábbis az én ismeretségi körömben.
2022. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Engem kiráz tőle a hideg, de általában libernyák minősítést kapok, szóval nem tudom, releváns-e a véleményem.

Mindenesetre nem indokolja semmi a használatát. Lehet mondani, hogy barátnőm, párom, feleségem, függően a kapcsolat aktuális státuszától, vagy ami még jobb: lehet hívni a nevén – nem is értem, baráti körön, családon belül miért nem ez az elterjedt egyeseknél (több mint valószínű, hogy az adott társaságban pontosan tudja mindenki, hogy kit takar a név).

2022. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!