Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy teljesen felborult a férfi, nő egyensúly a kapcsolatokba?

Figyelt kérdés
Mármint manapság keresel egy jó nőt, és 90% hogy jobban keres nálad. Sokat dolgozik, a férfi mos, főz, takarít még a saját munkája mellett, mert az asszony nagyon fáradt, és "neki sincs mindenre energiája". Ha egy férfi férfiként működik, meló, pénzkeresés, sport, aztán otthon pihenés, akkor meg nincs szex, mert az asszony fáradt, nem kívánja, nincs kedve. Aztán arról ne is beszéljünk hogy simán rádsózza a gyereket ha épp egyedül akar vásárolni, vagy elmegy italozgatni a barinőkkel, a gyerek meg otthon idegesíti az apját. Ez mégis hogy van? Nekem ezért nincs nőm, mert ehhez semmi kedvem... 42F

2021. ápr. 24. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Életemben nem láttam még olyat hogy a férfi mos, főz, takarít, a nő meg semmit. Igaz nem is nézek sci-fi és fantasy filmeket, talán ez az oka.
2021. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Sanszos hogy ezért :D szerinted van aki lenne szívesen a házicseléded aki esténként szépen kielégít? :D
2021. ápr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért, nem ez egy nő dolga?
2021. ápr. 24. 10:30
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Én most egy "jó nőt" találtam. Pontosabban a cég, ahol dolgozom főállásba ott ismertem meg, mivel új ügyfelünk lett és nekem kellett bemutatni a cégünk szolgáltatásait és az igényére szabni.


Nos én ott, 240e-et keresek, az adott nő cégének (ő az egyedüli tulajdonos a cégben) éves forgalma 400 millió forint.


Hmm.. mégis a barátnőm lassan 1 éve.

2021. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

#3 Amennyiben igen, akkor a tied meg az ami Andy bácsinak vagy Lölönek! Tudod azt biztosítani? (Ha már megint a piacnál, árucikkeknél, szolgáltatásoknál és áraknál tartunk, ami az összes ilyen hímsoviniszta csóringer mániája.)


Tévedésben vagy. Nem saját választásodból nincs nőd, nem azért mert neked nincs hozzá kedved, hanem mert senkinek se kellesz.

2021. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen múltszázadi felfogással ne akarj nőt. A nő is ember, nem kizárólag cseléd, maszturbációs segédeszköz.


46/N

2021. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Egy párkapcsolatban nincs előre kiszabott forma, amit követni kell. Mivel minden ember és így mindenki más, így minden párnak magának kell döntenie arról, hogy osztják fel a feladatokat, hogy nekik, hogy kényelmesebb.


Nálunk szinte mindig a párom süt és főz, mert nagyon szeret, én meg nem. Valamikor közösen főzünk, vagy rendelünk, vagy maradékot eszünk, vagy akár meghívnak, de nem az van, hogy én vagyok a nő, nekem kell főzni. A takarítást hasonlóan felesben végezzük. Mivel ő porallergiás, így portalanítani én szoktam, míg mondjuk felmosni ő. Sokkal gyorsabban végzünk így, mintha csak én csinálnám.


Mindkettőnknek elég rugalmas munkája van, fizetésben is hasonlóak. Mivel inkább elvállalt projektekről van szó, így sokszor a hossza és a hozama is változó tud lenni. Ilyenkor mindig valamennyire a másikhoz igazodunk.


Jelenleg van két hároméves gyerekünk és valamikor én vagyok velük, valamikor a párom. Ez mindkettőnk döntése volt, egyrészt, hogy egyikünk se legyen túlterhelve, másrészt, hogy mindketten lássuk a gyerekek fejlődését. Volt, hogy meghívtak egy kicsi esküvőre (így a párom nem jöhetett) és a leánybúcsúra, így a férjem egy hétig egyedül volt a gyerekekkel. Olyan is volt, hogy munkaidőben sürgősen el kellett utaznia, így én voltam egyedül a gyerekekkel egy hétig.


Mivel megosztjuk a feladatokat, mindketten nyugodtabbak vagyunk és jobban ráérünk, így a szexuális életünk is viszonylag hamar visszaállt a rendes működésbe. Valamint, mivel nem használ ki (mint ahogy láthatóan te tennéd), így még szívesebben kényeztetem és bennem is megmaradt a vágy.


A #3-mas válaszod alapján nem lepne meg, ha provokatív lenne a kérdésed, de ha nem az, akkor tökéletesen bemutattad, hogy miért vagy egyedülálló, és miért is maradsz az. Melyik nő menne cselédnek, ha lehet egy értelmes partnere is?

31/N

2021. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%
2. Hát igen, de szar lenne, ha nem kellene dolgozni, a párom megkeresne fél-1 milliót, nekem pedig a heti néhány óra takarítás, napi 1-2 óra főzés lenne a dolgom...
2021. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
aha, ja, biztosan ezert vagy egyedul 42 evesen, veletlenul sem azert, mert kisebbsegi komplexusod van a noktol es mindenfele agyament elmeleteket gyartasz.
2021. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%
Mivel épp leszarom, hogy ki mit gondol a nemi szerepekről, saját magam határozhatom meg, hogy mi a dolgom. Amúgy eltartottnak lenni sem olyan szuper, mint ahogy itt beállítják, mert ha egyszer lecserélnek, akkor kb. mehetek a híd alá. Szóval ahhoz ragaszkodom, hogy dolgozzak, pénzt keressek, minden nő így kellene, hogy tegyen.
2021. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!