Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnője van de másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van de másnak udvarol, neked mi fér bele?

Figyelt kérdés
Számtalan ilyen esetet tapasztaltam ahol a férfinak barátnője volt de nekem udvarolt, és a legtöbbjük elég befolyásos ember volt (ügyvéd, orvos) sok not nem is érdekel amíg nem randira hívja a másik lányt, de szerintem már ez se szimpla 'boldog születésnapot' üzenet. Sőt a legrosszabb mikor a lany nem is tud róla. Én az osszeset vissza utasítottam azzal az indokkal hogy nem akarok 3.lenni és a barátnője helyében sem lennék ha ez velem történne, de érdekelne nektek mi fér bele egy kapcsolatba?

2022. ápr. 17. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne vmi női osszefogás. De nincs. En örülnék annak ha nekem elmondanák ha ilyen van. De nem
2022. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmi kivetni való nincs ebben . Amíg nincs testiség minden beleférhet .
2022. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ilyen pasiba futottam már bele sajnos..
2022. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es: lehet hogy így gondolják sokan, én sose voltam féltékeny típus, volt olyan barátom akinek a legjobb barátja egy vele egyidős lány volt, és rendszeresen találkoztak em sose voltam féltékeny mert tudtam hogy csak barátok.


Viszont én azt gondolom hogy akik egy egészséges párkapcsolatban élnek azok nem azon gondolkoznak hogy szabadidejükben melyik kislanyjal kezdetének ki, és udvaroljanak nekik. Szerencsére még sose molesztaltak engem mondjuk fura is lett volna egy orvostól vagy egy ugyvedtol de szerintem aki igazán szereti a párját vagy szerelmes bele nem a szomszéd fuve lesz zöldebb

2022. ápr. 17. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
4: soha nem lehet tudni, hogy melyik pillanatban hagy el a barátnőd egy magasabb/jóképűbb/gazdagabb pasi miatt, ezért mindig érdemes takaréklángon hagyni egy tartalékot, vagy akár többet is. nincs olyan, hogy egészséges kapcsolat. a nők hírből sem ismerik a hűséget, bárhol és bármikor képesek megcsalni a pasit és rögtön váltanak, amit egy jobb lehetőség adódik.
2022. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azert ez a pasikrol is elmondhato😃 sőt többségében inkább róluk
2022. ápr. 17. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
A pasikról az mondható el, hogy ha lehetőség van rá, akkor félre kúrnak. De ettől még nem szakítanak a barátnőjükkel, mert szeretik. A nők ezzel szemben rögtön dobják a pasit, amint biztosak benne, hogy váltani tudnak egy magasabb státuszú férfira.
2022. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szeretik de felrekurnak🤣 logikus😅
2022. ápr. 17. 15:51
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
20%

A gondolatmeneted ott csúszik félre, kedves kérdező, hogy azt hiszed, a hűség tulajdonság. Megsúgom, nem az. A hűség egy állapot, amit neked kell fenntartanod a pasidban, és a pasidnak kell fenntartani benned, Tény, hogy ebben nehezebb dolguk van a nőknek, mint a férfiaknak, hiszen közismert dolog, hogy a hűség szobrát nem férfiról fogják megmintázni. Ennek viszont anatómiai oka van. A férfi agyában mintegy 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított. Ezért vagyunk mi, pasik bátrabbak, vakmerőbbek, önfeláldozóbbak, az életet kevésbé tisztelők, mint a nők, akiknek lételemük a biztonság, hiszen ezt az utódoknak is csak akkor tudják biztosítani, ha nekik maguknak is megvan. A pasik tehát bátrabbak, mert az ő feladatuk a család biztonságának a megteremtése, megvédése. És mint mondtam, ez a bátorság a létfenntartási ösztön rovására van jelen. Cserébe a magas fajfenntartási ösztön van jelen, ami viszont azt okozza, hogy átlag 17 másodpercenként bevillan az agyunkba valami erotikus kép, az ágyékunk szinte folyamatos lángban ég, és ha már kinőttünk a kamaszkori folyamatos farokverésből, a Clark Ádám kotróhajót is megdugnánk, ha valamivel formásabb idomokkal ruházta volna fel a tervező.

Szóval könnyen tetszelegtek a hűséges fárosz képében, ha tizedannyi kísértésnek sem vagytok kitéve, mint a férfiak. És nem, nem sajnáltatni akarom magunkat! Csak megvilágítani azt, amit ti nők szerettek figyelmen kívül hagyni, vagy nagyvonalúan félvállról venni.

2022. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Ja, és hogy nekem mi fér bele? Amióta életem szerelmével élek, tehát mintegy 25 éve, azóta szinte semmi. De eszem ágában sincs ezért önmagamat jellemóriásnak vélni, mert tudom, hogy az én hűségem az Ő kezében van. Azelőtt soha senki nem volt képes engem megtartani.
2022. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!