Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogyha egy férfi úgy udvarol valakinek, hogy van barátnője? Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
Konkrétan szerelmet vallott nekem egy foglalt férfi.Nem hinném,hogy csak "arra" kellenék,mert nagyon türelmes.

2015. dec. 29. 23:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell kérdezni, hogy miért csinálja ezt velem + miért nem oldja meg az elhanyagoltságát.
2015. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Megis mire kellenel neki? Van baratnoje. Valoszinuleg ha komolyan gondol valamit, "azt".
2015. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

peersze hogy komolyan ahogy a barátnőjével is :D

ennyire hülye nőket...

és csodálkoztok ha kihasználnak,megérdemlitek


szerintem kérdezd meg a barátnőjét először...majd meglátod mit szól hozzá...aztán ne csodálkozz

2015. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Mégis mire kellenél neki? :)

Kis naívka.

2015. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Konstruktívan válaszoljatok légyszi!Ezt elfelejtettem leírni.


Tehát szórakozik szerinted?Köszi a választ.

Nem kell egyből hülyének titulálni..Nyílván azért írtam ki a kérdést,hogy megelőzzem a kihasználást,nem?:)

(kiba*zott magyar mentalitás)

2015. dec. 30. 00:09
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik férfi, mind disznó! :-)

F/60

2015. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Nem te írtál pár napja, amikor még csak a rossz kapcsolatát ecsetelte? Akkor is megmondtuk, mi lesz a vége, de hogy ilyen hamar, az kicsit meglepett.
2015. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem :) nagyon ritkán írok ki valamit.
2015. dec. 30. 00:17
 9/39 anonim ***** válasza:
91%

Konstruktiv valasz:

Valoszinuleg szorakozik. De akarhogy is, neked is jobb lenne elszakadni a magyar mentalitastol es egy tartast eroltetni magadra: parkapcsolatban levo embertol az udvarlast sem kellett volna elfogadni

2015. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Ajjajj nehogy már az én hibám legyen :D Van egy foglalt férfi és megtetszik neki valaki a barátnője mellett.Biztos az a hibás aki felkelti az erdeklődést és nem a foglalt fél!

Tán megcsaltak ezért harapsz?

Különben köszi a választ!Igazad van az utolsó mondatot leszámítva :)

2015. dec. 30. 00:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!