Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most flörtölés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most flörtölés volt?

Figyelt kérdés
Volt a munkahelyemen egy fontos előadásom ( még új vagyok, és nagyon ideges voltam). Szórakoztam a nyakkendőm megkötésével, ritkán hordok, ezért nem nagyon megy. Az egyik kolléganőm aki eddig is nagyon kedves volt velem, segített hogy mi hol van meg ilyesmi, odajött és mondta hogy adjam oda, mert ezt rossz nézni. A nyakába tette és egyszerűen megkötötte, majd a nyakamba tette. Nem igazította be, meg húzta be mint valami filmbe, de akkor is szexi volt. Meglepetésemben megkérdeztem hogy “te meg honnan tudsz nyakkendőt kötni?” És azt mondta hogy “egy ital mellett szívesen elmesélem, ha gondolod” és mosolygott. Ez flörtölés volt, annyira ideges voltam, lehet elszúrtam?😅 21 vagyok, ő idősebb szerintem olyan 26-27 lehet.

2022. ápr. 17. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy az volt :) egyértelműen tetszel neki.


31n

2022. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kérdezd meg áll-e még a nyakkendős találka
2022. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag meg akarja hívatni magát randira, ennyiből nem vágtad le? :D
2022. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezem, mit mondjak? Úgy érezem most nálam a labda és nem akarom elszúrni.
2022. ápr. 17. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A második leírt egy teljesen jó módszert. Nyugodtan kezdheted ezzel, de legyen már terved, hogy hova mentek el iszogatni.
2022. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"És azt mondta hogy “egy ital mellett szívesen elmesélem, ha gondolod” és mosolygott."


Erre mit válaszoltál? Elfutottál? :D

2022. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak alkoholista, és már elitta a havi keretet.
2022. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 hát igazából csak valami olyat mondtam hogy “oké”, de inkább csak hebegtem.
2022. ápr. 17. 20:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed nálad a labda?

Meghívatta magát egy italra, de továbbra is kétségeid vannak afelől, hogy nálad van-e a labda???

Inkább kérdezd meg kedden, hogy szabad-e a péntek estéje, mert jössz neki egy itallal.

2022. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen, hívd el randira!
2022. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!